Hean

Ár:   2340 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: katagali92, Módosítva: 2018. november 27.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Tartós, mattító hatású olajmentes alapozó. SPF15 védelem a napsugarak ellen. Elrejti a bőrhibákat, maszk hatás nélkül. Térbeli szilikonhálót tartalmaz, így nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni.

Formulája:

• elnyeli a felesleges faggyút, és szabályozza annak kibocsátását akár 12 órán keresztül, ezáltal megakadályozza, hogy az arc fényessé váljon
  • kisimítja a bőrt, selymes tapintást kölcsönöz
  • tökéletes kiegészítője az arcnak, nem hagy nyomot

csiges

2020. július 1.

01-es árnyalat
Nagyon szerettem a textúráját, a fedését, hogy van benne fényvédő. Az egyetlen baj vele, hogy túl sötét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

01-es árnyalat