Heeley Parfums

Ár:   41 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   41 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: gyapotvirág, rizspor

Szívjegyek: virágok jegyek

Alapjegyek: mósusz, szantálfa, vanília

Ár: 4300-Ft/10 ml+posta költség , Eladó: Marcsimagdi
Állapot: saját parfümömből adok ki néhányszor 10 ml-t, Helyszín: Db., fizetés: utalást követően csak postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Fanika

2021. március 27.

Ez az illat maga a gyönyörűség! Finoman virágos (én főképp fehér virágokat, valamint ibolyát érzek ki) poros-púderes kompozíció. De mielőtt még unalmas epigonillatnak minősítenénk Villoresiék és Byredoék Hófehérkéje után, ez a fehérnek egy új árnyalatát mutatja meg: a gyapotvirág és a rizs teljesen egyedivé avatja. Bármikor szívesen viselném!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 27.

sammy

2020. június 6.

Színtiszta hintőpor :) Száraz-poros, elsőre karcos, nagyon fehér. Nekem különösen tetszik, hogy nem borítják el a virágok, pláne az ibolya az egészet, mint általában a púderes illatokat. A leszáradásban elég jól érvényesül a vanília is. Egyetlen fújás is rendkívül tartós, nagyon érdekes performansz, mert nincs hozzá erős szillázsa. Nosztalgikus, nem lenne hozzá mindig kedvem, de bizony szívesen elfogadnám üvegestül :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

laracroft

2019. április 13.

Nerolis mintám van belőle, nemrég kentem fel, és be kell valljam, nagyon meglepett. Valamiféle puha, édes, púderes tisztaságillatra számítottam, de rajtam első illatolásra mellbevágóan erős, száraz, szinte kesernyésen fűszeres púderesség csapta meg az orrom. Ha valaki ismeretlenül dugja az orrom alá, egyenesen azt mondtam volna, hogy fás - fűszeres - keleties, ráadásul már éreztem valahol (tehát nem is egyedi). Leszáradása puhul ugyan, édesedik, de nekem még így is túl száraz, csípős és poros. Másokon lehet, hogy csodásan muzsikál, de vakvásárra senkinek nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene