Heeley Parfums

Ár:   49 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxus Parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2016. április 8.

Ár:   49 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxus Parfüméria

2011-ben született illat parfüm extrait töménységben kapható. A virágos illatcsalád tagja, főbb illatjegyei: jázmin, jácint, rózsa, ibolya, mandula, harangvirág, hársvirág.

KERESEM! Heeley Parfums L'Amandiere

powderwoman

laracroft

2019. április 26.

Érdekes illat.
Maximálisan egyetértek egyboszorka száras virág hasonlatával, én is ugyanazt az édes, virágos, de közben nagyon zöld illatot érzem, mint amikor túl közel hajolok a vázában lévő virágokhoz, és nem csupán a csokor édes illatát érzem, hanem a szárak-levelek ropogós kesernyés zöldességét is.
Személy szerint én nem kedvelem az ilyen típusú (egyszerre édeskés és zöldes-növényes) illatokat, de ez semmit nem von le az értékéből, pusztán ízlés kérdése, épp ezért adom meg az 5 csillagot. Nagyon tavaszi, nagyon minőségi, kicsit tisztaságillat (de cseppet sem szappanos!!!) és szerintem egészen egyedi is. Bántani senki orrát nem fogja, tartósnak tartós ugyan, rajtam legalábbis, de hatósugara éppenhogy csak pislákol, végig bőrközeli marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Érdekes illat.

egyboszorka

2018. február 11.

Jajj, hogy Ő milyen gyönyörűség! Kifinomult, púderes, puhán nőies finomság. Gyönyörű mandulás- tejes alapon zöldes- virágos csoda. A virágok közül rajtam a jácint dominál, de olyan kis " szárasan ", mintha növényi szárak is lennének benne. Tavaszi, könnyed illat, lágyan simulós fajta. Viszont: Extrait de Parfum koncentrációban kapható. Ennek ellenére nagyon bőrközeli, amolyan 2 centiméteren belüli. Szóval aki szeret kicsit intenzívebben és érzékelhetőbben illatozni ( bizony én is ebbe a csoportba tartozom ), annak nem egy bomba befektetés. Ehhez képest az ára azért nem a baráti kategória...

Van egy hülye küldetésem. Egyre kevésbé masszívan, inkább már halványkán pislog bennem a meggyőződés, hogy a vintage és a niche illatokon kívül is lehet kapni minőséget. Nem. Egyre inkább merem állítani, hogy nem. Tisztelet az üdítő kivételnek, ami(ke)t ha meglelek, azonnal hangos visítozásba kezdek. Tavaszi illat keresőben visszakanyarodtam ehhez az illathoz ( az Ostara elérhetetlen, hogy a gömbvillám körözzön Penhaligon- ék körül napjában ötször!, negyed cseppenként fogom adagolni.... ), randizok egyet a Kerti Törpével, aztán befejezem a töketlenkedést, hozom haza ezt a szépséget. A virágzó tavasz illata, szimplán fenomenális!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 11.

googles

2017. szeptember 25.

Hársfa, jácint, mandula, tavaszi-nyári illatok kavalkádja, az életöröm maga. Isteni finom!
Egy dolog miatt nem akkora kedvencem mégsem: a mandula akkord nem erős benne, inkább virágos és zöld illat, nem mandulás vagy gourmand.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

melwin

2017. szeptember 21.

Ez egy gyönyörűen megalkotott virágos illat. Az igazi tavasz illata, mikor márciusban kivirágzik a jácint és a nap már elég erős ahhoz, hogy felmelegítsen, mosolyt csaljon az arcodra. Szillázsa és tartóssága erős, ez valóban nem egy visszahúzódó virágillat. Ez egy virágbomba, de ha a virágos illatok vonzanak, mindenképp érdemes kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 21.

hulcsi

2017. július 23.

Huh...kemény. mintha belenyomnák a fejem egy csokor virágba. De nem finoman. Durván,erőszakosan és nem engednének el...sokáig. Csak mintát cseppentettem,de abba is majdnem belahaltam annyira tömény és erőszakos. A csuklóm messze van az orromtól mégis csak ez árad. A másik csuklómon lévő illatot totál elnyomja. Szóval a jó hír, hogy tömény,tartós,csíkhúzos, a rossz hír meg hogy nem akarok erőszakos virágcsokor lenni. Nem adok pontot,mert nem lenne fair,csak azért mert nekem nem tetszik még lehet remekmű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 23.

bobekecske

2016. június 11.

Csodálatos tejes-porcukros-mandulás illat erős jácint fejjeggyel és zöld illatjegyekkel, amiknek köszönhetően az illat sokkal frissebb, nyersebb, mint példaul a L'Artisan Jour de Fete-je (szintén nagy kedvencem).
Nekem hasonló illatvilág az utóbbi, a L'Été en Douce frissebb, tisztább, de ha valakinek ezek szimpatikus illatok, és nem ódzkodik a jácinttól, akkor mindenképpen érdemes próbálkozni vele.
Sajnos tartósságát, hatósugarát tekintve én sem érzékelem, hogy ez extrait töménység lenne, de lehet csak viselőként nem tudok betelni vele... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance