Heidi Klum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 400 Ft

Az alapötlet hogy egy kirobbanó, mégis elegáns és érzéki parfümöt alkossanak.

Fej: mandarin, rózsaszín paprika
Szív: magnolia, rózsaszirom
Alap: benzoin, szantál

Ár: 4 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

borb.biaa

2016. június 21.

Névnapomra kaptam anno, és én nem vagyok róla olyan negatív véleménnyel, mint előttem sokan. Igen, valóban kissé szúrós, nem is kifejezetten illik hozzám, viszont viselhető illat, és egyáltalán nem gondolom, hogy öregasszonyos lenne. Mondjuk a tartóssága ennek is gyatra, mint a legtöbb sztárparfümnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

beszterka

2016. április 7.

Kicsit tenyleg szúrós az illata, de nekem valamiert nagyon tetszik:) mások is dicsérték rajtam, szerintem egy próbát megérhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

budaikrisztina11

2016. február 4.

megvettem..a név az üveg azt hittem jó lesz.nem tudtam megszagolni mert nem volt teszter..életem legrosszabb vétele volt parfüm téren.állott szaga van..az egyik összetevő valamiért számomra borzasztó.remélem van olyan hölgy akinek a bőrén jól azonosul ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Pampilla

2015. október 10.

2014. május 26.: Ez egy nagyon jó illat,annak ellenére,hogy én egyértelmű törökszegfűt érzek benne rózsa helyett,egy picit rózsát is,de nem az uralkodik hanem a szegfű.Nem értem,nem értem.Nem baj,nem kell mindent érteni.
Kár hogy csak 15 ml-hez jutottam,kiárusítás volt a dm-ben,1500 ft-ot gondoltam akkor is megér,ha tucatillat.De nagyon nem tucat,hála a jó égnek!
2015. október 10.: Nagyon tartós,kifejezetten őszre való. Bár nem egy bonyolult illat,de azért igenis szerethető,és egyedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 10.

Lierre

2015. október 6.

Furcsa egy illat... Egy télen vakon vettem, vérző lelki sebeimre akciós gyógyírként. Kibontás után csalódás - avitt öregasszony-szaga van. Emlékeimben felsejlik nagyi bolgár rózsaolajos fa parfümtartója... Otthon próbálgattam párszor, tetszett is, meg nem is, de többnyire nem éreztem magam jól vele, hát továbbadtam. És láss csodát, húgomon annyira friss, fiatal, valóban kirobbanó, virágos illat, hogy újra megkívántam volna viselését! Meglepetés!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 6.

Bnemrita

2015. augusztus 11.

DM-ben illatoltam meg. Juj, nagyon-nagyon nem az én világom. Kellemetlen, nekem szúrós, ugyanakkor édes virágcsokor jó tartósan. Nem tudom milyen korosztálynak szánták, de 40 alatt ezt használni szerintem öngyilkosság. Én közel vagyok eme kerek számhoz mégsem használnám. Egyszerűen taszítónak érzem, nem is értem Klum kisasszony ehhez hogy adhatta a nevét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Underbelly

2015. augusztus 11.

Olcsó hatású, igénytelen, kb. az eurós boltokban kapható párszázas parfümöknek van ilyen szaga. A tetejében még tartósan tolakodó is. Pedig a név alapján nem ezt várta volna az ember lánya.Hál' istennek, hogy nem fizettem érte egy fillért sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Lory

2014. december 9.

Barátnőm 75ml-s natural spray változatában ismerkedtem meg az illattal,hozzáteszem neki nem tetszett,ő is kapta.Az érdekessége az lett a dolognak,hogy rajta is kicsit öregasszonyos benyomása volt,ráztam is a fejem,hogy valóban felejtős.Aztán többedik nekifutásra én is magamra fújtam,amikor is meglepődtünk mert rajtam egyáltalán nem lett nagymamás.Kifújáskor szirupos-édes de hamar megszelídül és a virágos oldala tör elő,ami szintén nem egy kis tavaszi virágcsokor lesz,hanem az édes akkordokat megtartja ami mellé a szantálos alap is hamar bekapcsolódik.Nem egy átlag illat,ez sikerült a megalkotásában és valóban nem mindenkin működik.Meg is vettem a 15ml-s edt verzióját,amiben kissé csalódás ért,nem koncentráltabb mint a natural spray,pedig én annak masszívabb változatát vártam és akkor igencsak jóban lettünk volna.A kifújást követő fél órában egy határozott de nőcis illat,ami után túl hamar jön a leszáradás és tűnik el minden ami adja az illat karakterét,egyediségét.Kár érte...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

sunbazsi

2014. november 17.

Amikor megvettem nem tetszett(magamon más volt, mint papírcsíkon)...de valahogy a hónapok alatt összecsiszolódtunk. Nem lett a kedvencem, de egy jó közepes pontot tudok adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

betyusz123

2014. július 6.

Imádom ezt a parfümöt. Mind az illata, mind a tartóssága miatt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 6.