Helan

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2019. február 6.

Illatcsalád: ciprusos, gyümölcsös

Fejjegyek: szeder, málna, eper

Szívjegyek: vadrózsa, barackvirág, fekete ribiszke

Alapjegyek: zuzmó, moha, kasmírfa

Helan Mora & Muschio Natúr EDP üvegében
Ár: 4800- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 50 ml a képen látható hiánnyal, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)

egyboszorka

2018. március 8.

Na, ő az, aki rajtam nagyon hasonlít a Gucci Guilty Absolute- ra! Édes- szedres nyamika, egy picikét talán frissebb, mint Gucciék szedreskéje, de nem nagy a különbség. A Helan illat a korábbi (annál pedig ugye a Mure et Musc csapat a még korábbi), úgyhogy talán ezért is érezzük sokan a Gucci kapcsán a "nem túl egyedi, éreztem már valahol" jelenséget. A Mora et Muschio árban is jó, a minősége sem hagy kivetnivalót maga után, nem mellesleg tartós is, úgyhogy aki esetleg hasonló érzetet akar, mint a Guilty Absolute, de nem kíván kiadni annyi pénzt pont azért, mert hasonlóka, érdemes próbát tenni a Helan- nal!
Elég hullámzó a Helan illatok minősége, vannak kimondottan pancsoltnak ható illataik ( Violetta, nekem a Fuchsia Ballerina is az), viszont ellenpólusként itt a Mora et Mushio, a Lavanda és a Fior di Talco!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Torpece

2017. április 13.

Sajnos én nem érzek benne sem mohát sem tölgyet, csak gyümölcsillatot. Arra még nem jöttem rá melyik gyümölcsre hasonlít, de nekem teljesen mást ad ez az illat, mint amit vártam. A muschio bianco telitalálat, de ő sajnos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

mooo

2016. május 27.

Gyümölcs és pézsma, soha nem gondoltam volna, hogy ezek párosításából lehet valami komoly illatot kihozni. Nőies, csábító és szexi-ez jutott azonnal eszembe amikor megillatoltam. Nem vagyok kimondottan gyümölcsrajongó az illatok terén, de ez nagyon finom a "sima" muchino bianco testvérével együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

Indigo

2012. július 8.

Leírásod alapján szerintem nem nagyon különbözhetnek, erre is illik ugyanis. Számomra kissé az illatosított radírok világát idézi, de jó értelemben. :-) Tényleg nagyon fekete bogyós-gyümölcsös, én ennek sem vagyok rajongója, így ez az illat sem a kedvencem, de elismerem, hogy finom, édes, autentikus. Angol oldalra mindenképp "luscious" címszóval kommentálnám. ^^ Csak papíron ismerkedtünk. Ez a parfüm szappanban erdei gyümölcs megjelölést kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.