Helan

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2019. február 6.

Illatcsalád: fás

Illatjegyej: fás, mohás illat limetta, majoranna, szerecsendió, szibériai fenyő illóolaj

ÜVEGÉBEN💝Helan Muschio Bianco EDP
Ár: 4000ft , Eladó: mariann33
Állapot: 50ml/kép, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

mariann33

2021. október 22.

Ez az illat már közelebb áll a "megszokott"white musk illatokhoz,de mégis másabb.
Nem nyers mint pl. a Montale-féle white musk,nem is hideg,nem is az a kimondott púderes,vagy szappanos,mégis érezni hogy white musk:))
Gondolom a zöld összetevők puhítják,zöldé teszik kicsit,a majoranna frissít rajta,a szerecsndió ad némi fűszert bele,olyan kis "kerek" illat,minden harmonizál,összhangban van.Igazán kellemes,és kimondottan nem a nyári fehér pézsma ez,inkább hűvösidős,talán a fenyő adja azt a pluszt,amitől nem olyan egyszerű kis pézsmás parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 22.

natasa

2018. március 3.

Miután eltűnt nagy kedvencem,az Amaryllis, próbálkoztam pár Helan illattal még. Többnyire csalódtam, azután eszembe jutott, hogy ezt a kis csodaillatot milyen régen ki akartam próbálni. Ó, hogy miért vártam eddig?!...
Annyira finom, különleges illata van! Legutóbb egy extrém igényes férfi kollegám jegyezte meg, hogy annyira jó az illatom...Majd megkérdezte, hogy mi ez rajtam, biztos jó drága parfüm lehet, mert érzi, hogy ez nem egy szokványos parfüm, hanem igazi tiszta, kifinomult illat. Nem tudta szavakba foglalni, csak áradozott, hogy ez nagyon jó.
Igen, nagyon jó. Valóban tisztaság - púderes illat, de nem az a fojtogató, émelyítő, sokkal diszkrétebb, mégis kicsit érzéki. A termékleírás tükrözi különlegességét, de ezt az illatot érezni kell! (Az ára is rendben van, 8000 Ft. A csomagolása már nem ilyen, de az új üveg is nagyon szép!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 3.

Torpece

2017. október 18.

Nagyon kellemes tisztaságillat. Tartóssága lehetne kicsit jobb, rajtam kb. 2-3 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

mooo

2015. december 4.

Enyhén púderes tisztaságillat! Nagyon finom, megnyugtató és a moha miatt olyan üde, természetes hatást kelt!
Nagyon tetszik, kicsit emlékeztet a Montale white musk-ra csak ez nekem finomabb és különlegesebb! Visszafogott illat, finoman leng körül, nem teret betöltő a hatósugara, de egész nap érezhető, sőt meglepően tartós! Aki egy igazi komfortos tisztaságillatra vágyik annak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.