Helan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. július 6.

Zamatos illatában szelíd és bizalmas hangulat bontogatja szirmait:
Fejillata CITRUSOS: calabriai bergamott és szicíliai narancs
Szívillata SZELÍD, VIRÁGOS, FÁS: egyiptomi fehér jázmin, comore-szigeteki ylang-ylang, ibolya
Alapillata HABOS, MOHÁS:  sziámi benzoén, fehér moha

mooo

2016. május 27.

Nekem ez annyira nem jött be mint a többi Helan illat. Púderes jellegű illatot vártam-ahogy a leírás ígéri- de picit szúrós, nagyon virágos és nem túl tartósnak találtam! Sokkal-sokkal finomabbak vannak és pl. a Muchino Bianco vagy a Polver Iris is sokkal púderesebb. Nem rossz...de kb. ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

Indigo

2012. július 4.

Nekem is ő tetszett a legjobban a Helan választékból, finom nőies, virágos-púderes, intenzív, tartós illat, nagyon emlékeztet egy általam már ismert illatra, hirtelen valamelyik Christina Aguilerát mondanám (talán a Royal Desire), csak ez lényegében natúrparfüm.

Lelőhely: White Lotus bolt /Csalogány utca 4./a/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Lelőhely: White Lotus bolt /Csalogány utca 4./a/

Josie

2011. szeptember 14.

Nagyon finom illata van, ami tényleg elég intenzív, sokáig érezni lehet. Én a vaníliás változatot próbáltam még, az is nagyon kellemes, de ez tartósabb, s nekem jobban tetszik az illata is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 14.

natasa

2011. augusztus 16.

Nagyon kellemes, nőies illat. A leírás szerint természetes összetevői vannak. Az illata egész nap tart.
Többféle Helan parfüm is van, nem próbáltam mindet. Azok közül viszont, amiket használtam, eddig ez a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 16.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Eugenol, Isoeugenol