Helan

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: zsuzzzsi, Módosítva: 2015. július 30.

Friss, természetes illat a mindennapokra. Ez a szokatlan illatkombináció tökéletes összhangot ad a levelek és virágok egyesítésének.

A hihetetlen párosítás egy igazán frissítő, természetes illatot eredményez. Az illat lelkét a füge levelei és édes gyümölcse adja. A hortenzia virágai enyhén vaníliás illattal csábítanak, így alkotva meg az illatok harmóniáját.

Torpece

2017. április 13.

Szerettem volna szeretni ezt az illatot, bár a fügétől kicsit tartottam. Egyetlen olyan fügés illattal találkoztam eddig, ami kimondottan tetszett magamon is, a TBS Italian Fig illata. A L'Artisan fügés kreációja vele ellentétben nagyon nem....sajnos ez a Helan-féle fügés illat is csatlakozik hozzá. Meghatározhatatlanul taszított azonnal, talán a füge édeskés aromája miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

mooo

2016. május 27.

Finom, természetes és friss komfortillat! Bátran ajánlanám azoknak akiknek szokott fájni a feje illatoktól vagy esetleg nem szeretnének valami tolakodó illatot viselni. Nagyon szolíd, nagyon finom...nagyon Helan! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.