Helan

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2019. február 6.

Fejjegyek: rózsabors, zöld paprika, vanília

Szívjegyek: jázmin, liliom, kasmírfa, paliszander

Alapjegyek: tonka bab, széna, pézsma

dzsungelszem

2019. április 25.

Ez az az illat amiben egésznap fürödni akarok, és magamon érezni minden percben. Kicsit túlcsordulok a parfümök imádatában, de ez az illat az ami totál elveszi az eszem. Örök szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

mariann33

2017. november 30.

Régóta szerettem volna legalább csak megszaglászni,mert a számomra kedves illatokban mindben van tonka,de olvastam hogy édes ezért nem mertem egy üveggel megvenni.
Innen került végül hozzám fél üveggel,de még ez is sok lesz,mert valóban édes,igaz olyan fűszeresen vaníliásan,talán a bors nem engedi szirupossá válni.Nekem ez igazi Karácsonyi illat,és így már más a helyzet😊.Az én ízlésemnek ez épp határeset,gyűlölöm a cukorka illatokat,mind egyforma és mind sok.Viszont ez a parfüm kellőképpen van fűszerezve,így ha ünnepi hangulatra vágynék csak egy fújás és egésznapra egy másik dimenzióban érezhetem magam:-).A tartóssága fantasztikus!Egyetlen fújást is egésznap érezni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Torpece

2017. április 24.

Nagyon finom, különleges illat. Meleg, fűszeres, édeskés mégsem nyomasztó, gyomorfájdítóan édes tömény illat. Nekem, aki az édes illatokat nem szeretem mégis nagyon tetszik, inkább a finom fűszeressége dominál. Tartós!
Kicsit kiegészíteném a korábbi véleményem, mert közben szereztem egy teljes üveggel ebből az illatból. A minta amit próbáltam megelőzőleg a parfümös testápoló volt, parfümben kicsit másként működik rajtam. Konkrétan kókuszos naptej illat rajtam, tartósan egész nap! Igazából ez a vonal annyira nem a szívem csücske, tehát lehet eladósorba kerül a kicsike, akit érdekel majd jelezze nekem illetve figyelje a piactéren.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 24.

alphecca

2017. március 30.

Édes,fűszeres és elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

Édes,fűszeres és elég tartós.

mooo

2017. január 26.

Mint a neve... fűszer, tonkabab, vanilia. Finom, de nem szerelem nálam. Feltettem eladásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.