Heléne D' Arcy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyunyobella, Módosítva: 2014. január 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Aubage-virágos frissesség

Kiszerelés: 50 ml

daydreamheart

2019. október 5.

Ajándékba kaptam, de sajnos egyáltalán nem illik hozzám.
Az illat se igazán tetszett, nagyon keveredik az alkollal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Ajándékba kaptam, de sajnos egyáltalán nem illik hozzám.
Az illat se igazán tetszett, nagyon keveredik az alkollal.

CapricornGirl

2014. július 15.

Engem ez az illat a strandra emlékeztet. Ott éreztem valakin évekkel ezelőtt és megtetszett. Nem kerestem, de tegnap rábukkantam és megvettem.
Eddig tetszik, árához képet elég tartós, a többi illatát is megszaglászom ezek után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

jadegirl

2014. június 26.

Alkohol illatú,egyáltalán nem virágos mint amit ígér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

Alkohol illatú,egyáltalán nem virágos mint amit ígér!

Kodi

2014. június 13.

Olyan finom puha, bújós, édes illat, mint mondjuk a Kenzo Amour, emlékeztet is rá. Árkategóriájához képest egész tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate