Helia-D

Ár:   1370 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timitami, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az igénybevett és berepedezett bőr mindennapos használatára. Segít visszaállítani a bőr természetes funkcióit, intenzíven hidratál. Antibakteriális és hűsítő hatóanyagokat is tartalmaz.

Timitami

2017. március 15.

Nagyon nem vagyok megelégedve vele. Napok óta - értsd: közel 2 hete - használom, ahogy írja a tubuson, reggel és este kenem vele a sarkam, és a száradásra és keményedésre hajlamos sarkamon még nem vettem észre semmilyen javulást. Nem most vettem, hanem tavaly tavasz előtt, hogy nyárra a szandálos időszakra szép legyen a sarkam, de akkor se volt túlságosan hatásos. Csak azért nem dobtam még ki, mert nyáron pedikűröshöz jártam, és azután is használtam. Úgy oké volt, vagyis a rendbe tett lábamat rendben tartotta. Most megint készíteném fel a sarkam a közelgő szandálos időszakra... DM-ben vettem, gondoltam, Batz meg jojoba olaj van benne, de nem hat. Elszomorító. Illata amúgy rendben van, bár a lábam messze van az oromtól. Nem szívódik be túl gyorsan, dörzsölgetni kell a bőrbe. Használat után zoknit kell húzni, mert kicsit csúszós marad a talp a krémtől. Zoknin nem üt át. Hűsítő hatását egyáltalán nem érzem, azt, hogy fertőtlenít-e, nem tudom, de nem lesz büdös a lábam..

Egy hónapi használat után már tapasztaltam eredményt, puhábbak a sarkaim szélei. Úgyhogy adok még egy csillagot, de azt megjegyzem, hogy ráírhatták volna a tubusra, hogy eredmény csak hosszabb távon tapasztalható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 15.