Helia-D Professional

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kamea, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2019. december 29.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Lifting hatású gél állagú szérum, víz- és zsírhiányos, kombinált, érzékeny, korpás szeborreás bőrre.

Javítja a bőr tónusát, feszesíti és simítja a fáradt bőrt.

zs001

2020. szeptember 13.

Még csak egy hete használom, és sosem szoktam ennyi idő után véleményt írni, de most fogok. Nagyon sokféle C-vitaminos terméket próbáltam már (többféle koreai, ordinary, geek and gorgeous stb..) , és nagyon szoktam figyelni az összetevő listára is. Érdekes módon ez eddig a LEGESLEGJOBB szérum, amit próbáltam. Egyáltalán nem irritálja a bőröm (extrém érzékeny), teljesen illatmentes, nagyon gyorsan beszívódik, és nem hagy sem ragadós, sem fényes réteget. Egy hete használom, látványosan szebb a bőröm. Egyszerűen tökéletes! Csodálkozom, hogy ennyire kevés vélemény van még csak róla... Méltatlanul elhanyagolt termék szerintem. Ez egy nagyszerű szérum a Helia D-től, az ára ellenére is ajánlom kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

grund

2020. július 3.

Kozmetikai kezelés után beszéltek rá, impulzusvásárlás volt :) Az összetevőket nézve ez egy pofátlanul egyszerű szérum és ahhoz képest nem is olcsó, viszont tény, hogy reggel szívesen nyúlok érte. A bőr maradéktalanul issza be, és nem is fényesedik ki tőle a nap folyamán, ami más C-vitamin tartalmú szérumaimról nem mondható el. Nyárra ötös, de nem hiszem, hogy újraveszem majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Antioxidánsok: Trisodium Ascorbyl Palmitate Phosphate

Yamgyökér kivonata. Paula Begoun szerint semmilyen kutatás nem utal arra, hogy a yamgyökérnek lenne bármi hatása a bőrön alkalmazva.