Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2020. március 31.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

zita98

2020. május 22.

Pár hónapja próbáltam meg szedni, de egy hét után abba is kellett hagynom, kicsinálta a gyomrom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Mosomacko21

2020. április 14.

Nekem bevált. Érezhetően gyorsabban nő a körmöm és csökkent a hajhullásom. Még az arcomon lévő hegek is gyorsabban gyógyulnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

MLotti

2020. február 1.

A hajam rendberakására szedtem, azon 1 levél után nincs hatalmas változás, viszont az arcomon a bőrt csodálatosan helyre tette. Kisimult, és abszolút hiba mentes. Le vagyok nyűgözve ettől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Amira73

2020. február 1.

Hajhullàs miatt kezdtem el szedni.
6 nap utàn alig jött ki pàr szàl hajam addig meg marokszàmra . De most a 8 szem bevétele utàn leàllok vele mert nagyon viszked a böröm . Meglàtjuk ettöl e. Ha tovàbbra is viszkedek akkor folytatom a szedését ,mert amire elkezdtem arra bevàlt ... Majd még jelentkezem ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 1.

Hajhullàs miatt kezdtem el szedni.

HarmatosHajnal

2019. november 18.

2 dobozzal használtam el. Hajhullásra szedtem. Nem tapasztaltam változást. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 18.

Martu0508

2019. október 11.

Sajnos nem olvastam el a véleményeket, mielőtt megvettem. Iszonyatos szaga és íze van, de legyűrtem. Nekem gyomorégést is okozott. Tuti kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Fabricia

2019. október 4.

Gondoltam kipróbálom, úgy is rég szedtem bármiféle szépségvitamint:)
Szagra nem éreztem semmit. Ízét (mivel úgy veszem be) nem éreztem. Kicsit tartottam is tőle az itteni vélemények miatt de egyáltalán nem vészes.
Szerencsémre pattanásaim sem lettek tőle. De sajnos semmilyen változást nem tapasztaltam, pedig már több mint 2 hónapja szedem:/ Maximum annyit,hogy a körmeim valamivel erősebbek, de én igazán a hajam miatt kezdtem el szedni :/ de az sajnos ugyanúgy hullott . Még 1 hónapig szedem szerintem,hogy meglegyen a kúra aztán meglátom. De igazából semmi látványos.
Azért remélem mélyen valami jót tesz ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Gondoltam kipróbálom, úgy is rég szedtem bármiféle szépségvitamint:)
Azért remélem mélyen valami jót tesz ;)

Lina14

2019. augusztus 9.

Nekem sem mutatkozott semmi hatás, sem a hajam sem a körmöm minősége és hosszúsága nem változott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Betty05

2019. augusztus 2.

Igazán megnyerő a csomagolása és az ára is. Gondoltam egy próbát megér. Én semmilyen kellemetlen "szagot", ízt nem éreztem amit többen is írtak. Viszont sajnos azt igen, hogy pattanásszerű kiütéseket okozott az arcomon :( Ezt akkor tapasztaltam, amikor a következő dobozka beszerzésén voltam. (amikor nem szedtem elmúltak az arcomról, amikor újra elkezdtem szedni megint megjelentek). Igazából a hajamnak segített, mert érezhetően nem hullott csomókban, de amiatt hogy kiütést okozott sajnos nem fogom tovább használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Majida

2019. április 28.

Megvettem mivel nem volt pénz érte viszont iszonyat szaga van ennek a kapszulának , valamint változást nem vettem észre a hajamon sem a körmömön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.