Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2020. március 31.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

Helia-D Genero Szépségvitamin
Ár: 1000 , Eladó: PapAgnes
Állapot: Új (28db-os), Helyszín: Szigetvár, fizetés: Posta vagy személyesen átvehető

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szilvuska07

2024. március 15.

Pár hónapos kúrát tartottam vele, többször is már. Szép lett a bőrképem és rengeteg baba hajam lett tőle. Árban verhetetlen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 15.

sztinke

2022. október 6.

Update: Azóta is szoktam 2-3 dobozzal szedni kúraszerűen (többnyire ősszel), eddig még mindig elégedett voltam vele. Megújult a csomagolás és némileg az összetétel is, úgy látom. Kíváncsi vagyok most mi lesz a tapasztalatom vele. Remélem marad az elégedettség.

2017. augusztus 8. Nem tudom az okát, de eléggé hullani kezdett a hajam. Mikor már második alkalommal jelezte a fodrász, vagyis több, mint 2 hónapja fent állt a probléma, akkor kezdtem nézelődni, hogy mit szedjek. Szedtem már többéle szépségvitamint korábban, de sosem a hajam miatt, így nem volt egyértelmű, hogy mit vegyek. Végül erre esett a választásom.
A 2. doboznál járok éppen, és pár napja voltam fodrásznál. Már láttam az első doboznál, hogy csökkent a hajhullás, de most a fodrászom is megerősítette, hogy teljesen megszűnt a probléma.
A körmömre és a bőrömre nézve nem látok igazán változást, de most a hajam volt a lényeg, úgyhogy elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 6.

KataMayaNagy

2022. április 12.

Teszi a dolgat, nem csodaszer, de amikoe kuraszeruen szedtem, hasznaltam a samponjat es a balzsamot, valamint a hajszeszt, akkor rengeteg babahaj jelent meg x honap utan, es a hajhullas merteke is csokkent. Ne felejtsuk el, hogy legalabb 3 honap kell, mire tapasztalhato valtozas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 12.

Fma

2022. április 6.

Szülés után néhány hónappal csúnyán hullani kezdett a hajam, aztán vissza is nőtt, de kicsit fakó és töredezett azóta is. Két év eltelt, gondoltam picit felpörgetem a dolgot, és kipróbáltam ezt a vitamint. Sajnos nem tudok semmi pozitív változásról beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 6.

Erra

2021. augusztus 16.

2-3 hónapig szedtem, használtam vele együtt a sampont is.
A hajhullás nem maradt abba, habár egy darabig úgy tűnt, mintha csökkenne a mennyiség.
Viszont rengeteg új babahajam lett, amikből mára egy szemöldökig érő (jó nagy homlokom van) frufru vált. (jó, hát nem sűrű, de valami)
A körmöm kevésbé töredezett amig szedtem, és szerintem pattanásom is kevesebb volt. Árban is nagyon jó.
Ideiglenes megoldásként jó volt, de továbbra is hullik a hajam.
(akik szerint meg nagy, és rossz ízű: A legtöbb gyógynövényekkel és vitaminokkal teli étrendkiegészitőre ez ugyanúgy igaz. Most egy mégnagyobb szeműt szedek, amit órákig érzek a torkomban bevétel után. Ez van, egy vitaminnál ezt el kell fogadni, vagy keresni kell szirupot.
Gyomorégést pedig azért okoz, mert az étrend kiegészítőket jobb étkezés előtt, közben vagy után bevenni, pont azért, hogy ne vágja tönkre a gyomorfalat. Nem csak ezt, az összes többit. )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

2-3 hónapig szedtem, használtam vele együtt a sampont is.
Ideiglenes megoldásként jó volt, de továbbra is hullik a hajam.

Lettike77

2021. május 23.

A hajam a sok hajfestéstől hajvasalástól nagyon tört, hulott. Elkezdtem szedni egy drágább márka hajvitaminját, azonban semmit nem segített. Gondoltam kipróbálom ezt a terméket, ha nem jönne be, akkor sem veszítek vele semmit, hiszen az ára nagyon kedvező.
A hajam már másfél hét után nem töredezett, kevésbé hullik, a bőröm is sokkal szebb lett. Nekem nem okozott pattánásokat, és az étvágyam se nőtt meg mióta ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

lilbenike

2020. december 12.

A valaha volt legjobb vitamin amit szedtem cssk ajánlani tudom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

A valaha volt legjobb vitamin amit szedtem cssk ajánlani tudom mindenkinek

CrazyHairDontCare

2020. október 27.

Egy nagyobb fogyás utáni súlyos hajhullás után csak ez mentett meg. Kb 3 hét után mérsékelődött a hajhullásom, 3 havi szedés után pedig határozottan látszódott, hogy sok új babahajam kandikál ki. Nem okozott nálam 3 havi szedés alatt pattanásokat, viszont sajnos étvágynövelő hatása van, ami miatt nagyon oda kellett figyelnem az étkezésre. És mindennek a tetejében még olcsó is nagyon! Abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Fanni2020

2020. augusztus 11.

Nekem nagyon bevált! Nem vagyok vitamin hiányos alapból de a bőrömről mindenütt visszaszorította a pattanásokat. Gyorsabban gyógyuló hegek. A hajhullás megállt és besűríti lassan. A körmöm szép. Sosem hittem ezekben de a krémei után kezdtem bizakodni és bevált :) csak evés után szedem be mert tényleg nem jó annyira a gyomornak. De akkor nincs vele gondom. 2 hónapja szedem már és elégedett vagyok. Azért kíváncsi leszem ha abba hagyom mi lesz. Bár eddig pár napja megtörtént és egy pattanás előjött. Nagyobb hiba nem. A hajam se kezdett ujra hullani akkor. Egy próbát megér szerintem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Mosomacko21

2020. április 14.

Nekem bevált. Érezhetően gyorsabban nő a körmöm és csökkent a hajhullásom. Még az arcomon lévő hegek is gyorsabban gyógyulnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.