Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1450 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. június 29.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1450 Ft

A Helia-D Szépségvitamint azok számára fejlesztették ki, akik egészséges hajat, bőrt és körmöket szeretnének. A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

Ár: 1450 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Martu0508

2019. október 11.

Sajnos nem olvastam el a véleményeket, mielőtt megvettem. Iszonyatos szaga és íze van, de legyűrtem. Nekem gyomorégést is okozott. Tuti kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Fabricia

2019. október 4.

Gondoltam kipróbálom, úgy is rég szedtem bármiféle szépségvitamint:)
Szagra nem éreztem semmit. Ízét (mivel úgy veszem be) nem éreztem. Kicsit tartottam is tőle az itteni vélemények miatt de egyáltalán nem vészes.
Szerencsémre pattanásaim sem lettek tőle. De sajnos semmilyen változást nem tapasztaltam, pedig már több mint 2 hónapja szedem:/ Maximum annyit,hogy a körmeim valamivel erősebbek, de én igazán a hajam miatt kezdtem el szedni :/ de az sajnos ugyanúgy hullott . Még 1 hónapig szedem szerintem,hogy meglegyen a kúra aztán meglátom. De igazából semmi látványos.
Azért remélem mélyen valami jót tesz ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Gondoltam kipróbálom, úgy is rég szedtem bármiféle szépségvitamint:)
Azért remélem mélyen valami jót tesz ;)

Lina14

2019. augusztus 9.

Nekem sem mutatkozott semmi hatás, sem a hajam sem a körmöm minősége és hosszúsága nem változott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Betty05

2019. augusztus 2.

Igazán megnyerő a csomagolása és az ára is. Gondoltam egy próbát megér. Én semmilyen kellemetlen "szagot", ízt nem éreztem amit többen is írtak. Viszont sajnos azt igen, hogy pattanásszerű kiütéseket okozott az arcomon :( Ezt akkor tapasztaltam, amikor a következő dobozka beszerzésén voltam. (amikor nem szedtem elmúltak az arcomról, amikor újra elkezdtem szedni megint megjelentek). Igazából a hajamnak segített, mert érezhetően nem hullott csomókban, de amiatt hogy kiütést okozott sajnos nem fogom tovább használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Majida

2019. április 28.

Megvettem mivel nem volt pénz érte viszont iszonyat szaga van ennek a kapszulának , valamint változást nem vettem észre a hajamon sem a körmömön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

bree07

2019. április 1.

Annyira rettenetes a szaga és az íze, hogy konkrétan hánytató minden egyes alkalommal, amikor beszedem. Az első levelet leküzdöttem, nem hiszem, hogy a másodikat bevállalom. Hatását se észleltem - egy levél után nyilván nem lehetne sokat -, de ez így nekem nagyon nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

EngelWhite

2019. március 24.

Ősszel szedtem először, három hónapig, ami úgy kb három dobozt is jelent. Egész jók az összetevői, ahogy az ára is. Szerintem megéri kipróbálni.
Egy hónap után már a körmömön is éreztem a hatását. Eleve erősek a körmeim, de most sokkal tovább bírtam növeszteni, mint eddig. Nem repedezett be, tört meg. Már pozitív a véleményem róla ennek köszönhetően. A hajamról viszont nem sokat tudok nyilatkozni. Erősítette, én úgy éreztem, de semmi extra gyors növekedés, inkább csak táplálás.
Most ismét szedem, terveim szerint négy hónapig (az első hónapnál járok), egy hajápolási kúra belsőleges kiegészítéseként, ugyanis kiderült, hogy nem csak belsőleg van probléma, hanem inkább külsőleg kellene kezelni intenzívebben a hajamat. (Talán az első szedés azért nem volt látványos.)
Kíváncsian várom az eredményét! Bár annyit elárulhatok, hogy a körmöm ismét tökéletes állapotban van, és nem törik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Henriette04

2019. március 20.

Hajvitaminok közt ár/érték arányban magasan a legjobb. Egy doboz elfogyasztásánál is van érzékelhető hatás! Jobb tartású, kezelhetőbb, kevésbé hulló haj - nekem nagyon gyorsan nőtt a körmöm is tőle. Igen, enyhe gyógynövény illata van, de nem förtelmesen büdös! Így legalább elhihetjük, hogy ez tényleg tele van gyógynövénnyel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Plusskutya

2019. január 20.

Jöttem magasztalni, mert megérdelmi!
Az előzményeim is fontosak:
Gyorsan zsírosodó, de lassan növő, vékonyszálú és lelapuló hajam van, ami hajlamos a töredezésre.
Sugarbearrel kezdtem a feljavítását, igaz hatott, de az árához képest nem eléggé.
Emiatt váltottam a HairBunny-ra, ami olcsóbb, de nekem iszonyatosan tönkretette a bőrömet, olyan pattanásaim lettek tőle, mint kamaszkoromban sem, pedig alapból problémás a bőröm.
A "hajnyulak" kidobása után kutattam tovább és a KM-es vélemények alapján választottam ezt a szépségvitamint.
Egy hónapja szedem, nekem nem büdös, és végképp nem undorító. Nem nasiként esszük, a célt kelll nézni, szerintem rendben van.
Amit megfigyeltem 1 hónap szedés után: a hajam kevésbé hullik, kevésbé zsírosodik, kevésbé töredezik, és sokkal fényesebb (de ebben szerintem része van a hajfestéknek is :-)
Úgy vettem észre, hogy nem nő gyorsabban, és babahajam se lett több, de nem is ez a célom, nem kell hosszú haj, csak a jelenlegi ne hulljon ki! És nézzen ki normálisan. Ezt maximálisan teljesíti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

Jöttem magasztalni, mert megérdelmi!
Az előzményeim is fontosak:

Tuci

2019. január 8.

A hajamnak valóban segített, viszont pattanásokat és csalánkiütést is okozott. (Leteszteltem, abbahagytam a szedést 2 hétre, akkor elmúlt mindkettő, és amikor megint bevettem 2-3 tablettát, visszajött.) A pattanásokat még elviselném, de olyan látványos változást nem okoz a hajam állapotában, hogy a csalánkiütést is megérné. :( Kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.