Hella Care

Ár:   1500   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   85g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GyHella, Módosítva: 2015. április 29.

Ár:   1500
Kiszerelés:   85g
Kategória:   Szappanok

Magas olívaolaj tartalommal, frissítő brazíliai zöld mandarin illóolajjal és zöld agyaggal. Hidratáló szappan, amelyet a száraz és ugyanakkor a zsírosodásra hajlamos bőrrel rendelkezők is nyugodt szívvel használhatnak. A benne lévő zöld agyagnak köszönhetően remekül tisztítja, méregteleníti, puhítja a bőrt, és eltávolítja annak elhalt hámsejtjeit. Három éves kor feletti kisgyermekek és szoptatós/várandós (3. hónaptól) anyukák is nyugodtan használhatják.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Natalka

2015. augusztus 31.

Nem rossz, de talán ez rabolta el legkevésbé a szívem... Nem a termék hibája, eleve nem vagyok szappanozós típus, a tusfürdőket sokkal jobban kedvelem. De nyáron tényleg nagyon frissítő volt a zuhany ezzel, és nem szárította a bőrömet. Ami a legjobb tulajdonsága, h kiválóan habzik szappan létére! Nem kell fél óráig csiszatolni a bőrön, mire el tudom kenni. Megváltás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

DoraPerei

2015. június 29.

Imádtam,imádtam,és megint csak imádtam!Ígéretéhez híven a szappan hidratál,száraz és zsíros bőrűeknek egyaránt jó szolgálatot tesz.Azon túl,hogy fürdés után puhábbnak éreztem bőrömet még a babapopsinál is,a szappan az elhalt hámsejteket is eltávolította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lanolin