hello baby cosmetics

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hellobaby, Módosítva: 2016. július 6.

Kategória:   Fényvédők

Mindennapos használatra javasolt az újszülöttek és babák, valamint a felnőttek érzékeny bőrére. Magas ásványianyag-tartalmú napfényszűrő felhasználásával készült arcra és testre. Csak ásványi eredetű UVB és UVA szűrőket tartalmaz. Kellemes, illatmentes krém a napsütéses órákra. Bőrgyógyászati kezelésen résztvevők és allergiások is használhatják. Hamar felszívódik, nem fehéríti a bőrt. Antioxidáns védelmet biztosít, az emulziós anyagoknak köszönhetően segít fenntartani a bőr megfelelő nedvességtartalmát.

tzsuzsa

2017. június 22.

Igazából azt nem tudom, hogy mennyire véd a naptól, mert odáig nem jutottam el a használatában. A flakon 1/3-a üres, az első használatkor addig pumpáltam, mire jött valami. A valami ami jött, víz és sűrű krém. Nem homogén. A kezemről nem sikerült lemosni, csak letörölni nagy nehezen. Így a kisbabámra nem is mertem rákenni. Az ügyfélszolgálat nem reagált a reklamációmra 2 hétig. Majd most, hogy az oldalukon minősítettem a krémet felhívott egy hölgy és kicserélik. Ha jobb lesz a tapasztalatom megírom. Addig is nem ajánlom! Ennél sokkal olcsóbban szereztem be azóta sokkal jobb krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Trehalose