hello baby cosmetics

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hellobaby, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Természetes összetevőinek köszönhetően hatékonyan védi az irritációra hajlamos bőrt, és csökkenti a pirosságot. Használja a baba érzékeny popsijára minden pelenkacsere alkalmával, hogy elkerülje az irritációt. A makadámia olaj ideális összetételének köszönhetően az érzékeny, gyulladt, száraz bőr egyik leghatékonyabb bőrápoló és hidratáló összetevője.  A mandula olaj gazdag B- és E-vitamin összetevőkben, amelyek a bőr rugalmasságáért és a kiszáradás megakadályozásáért felelősek. A krémben található nagy mennyiségű, nyugtató hatású cink-oxid fehér réteget képez a babák popsiján, amely elősegíti a gyorsabb gyógyulást és véd a további kiszáradástól.

Tim

2019. május 4.

Kiadós, jó állagú krém, szuper összetevőkkel. Irritációt nekünk nem okozott, rendben volt vele minden. Szerettem, de a Manna popsikréme még jobb, eddig az viszi a pálmát. (3 gyerekemmel elég sokat végigpróbáltunk.) Kis tégelybe tettem és cseppentettem bele 1-2 csepp levendulaolajat, az nyugtató hatású és én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

zsofiacskm

2017. augusztus 30.

Sajnos nem vált be, egy nap használat után kipirosodott tole a kislanyom bore.
Csomagolasra, allagra kicsit koppintasa az egyik gyogyszertari marka popsikremjenek, de annak nincsen ilyen mellekhatasa.
Kar erte, mert az osszetetele nagyon szep, a csomagolasa is, csak az a kupak igazan lehetne pattintos es nem csavaros. Egyebkent tenyleg egy keves is eleg belole.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Sajnos nem vált be, egy nap használat után kipirosodott tole a kislanyom bore.

szokenyul

2016. november 11.

Szuper összetételű krém, amit az újszülött kislányomnál használok. Bár maga a krém mennyiségre nem tűnik soknak, kevés is elég belőle, így úgy gondolom egy jó darabig biztos elég lesz. Eddig max pont! Ha muszáj negatívumot írnom akkor az lenne, hogy nem kapható sok helyen és az ára is húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek