HelloBody

Ár:   5350 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. január 27.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál

Hidratáló és regeneráló ajakbalzsam olívaolajjal, kókuszdióolajjal és shea vajjal.

• Olívaolaj: megőrzi a bőr rugalmasságát.
  • Kókuszdióolaj: hidratáló és regeneráló tulajdonságok.
  • Sheavaj: hidratáló és ápoló tulajdonságok.

amdeghalilia

2021. február 23.

A világ legjobb ajakbalzsama. Imádom a kókusz illatát. Nagyon lágy az ajkakon. Összeségében 1 negatívuma van, az ára. De egyébként sokáig elég, kiadós adag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Isabell

2020. december 5.

Tény, hogy nem olcsó de elképesztően sokáig elég és rendkívül puhává varázsolja az ajkakat. Főként este használom alvás előtt, nagyon szeretem, rendeltem is azóta még egyet belőle tartalékba. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

ngyrbka

2020. október 16.

ennyi pénzért egy átlagos ajakbalzsam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

ennyi pénzért egy átlagos ajakbalzsam...

Pszi

2020. július 1.

Ajándékba kaptam az egyik rendelésemhez, nekem nagyon bevált. Este bekenem vastagon vele a számat és reggelre jó puha lesz, napközben szinte egyáltalán nem kell bekennem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

nikk00

2020. május 29.

Mostanában sokszor szembejött velem ez a márka, így gondoltam adok neki én is egy esélyt és kipróbálom, tényleg olyan jó-e, mint mondják. Kuponnal féláron tudtam beszerezni, aminek nagyon örültem. A kiszerelése egész nagy, bár gyorsabban fogy, mint amire első használatnál számítottam. Kellemes, természetes az illata és felkenve valóban olyan, mintha szájfény lenne. Általában csak reggel és este használom, a kiszerelése miatt napközben nem ezt viszem magammal. Reggelre hidratáltak lesznek tőle az ajkaim, viszont azt vettem észre, hogy a reggeli használat után hamar beszívódik és pár órán belül muszáj bekennem valamivel, mert kicserepesedik a szám. Jó termék, viszont a teljes árából lehet több ajakápolót is kapni, amik legalább ilyen jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

pipacs17

2020. január 28.

Nagyon puhává, hidratálttá varázsolja az ajkakat. Amikor fent van olyan, mintha szájfény lenne a számon. :-) Este az ajakradír után használva reggelre egy csoda lett az előtte kicserepesedett, kisebesedett szám. Nem annyira olcsó, az tény! De ez a mennyiség nagyjából egy életre elég. Én ajánlom mindenkinek, a téli hideg időszakban is jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).