HelloBody

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. május 19.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Egyéb

100%-ban természetes és többször használatos bambuszpárnánkkal újra és újra eltávolíthatja arcáról a sminket, ezzel egyszerre óvva a környezetet és a bőrét. A pamut és bambusz rostokból készült párnák gyengédek a bőrhöz, moshatóak és újra felhasználhatóak, csökkentve ezzel a hulladékot és a fölösleges csomagolást.

Párnák: 80% bambusz, 20% pamut
Mosóháló: 100% pamut

Vegán

HoViktoria

2020. december 28.

Nekem kicsit túl vastag, tonikkal még oké a használata, de a szememről nem tudom már a sminket vele leszedni, mert nem férek vele oda rendesen. Amúgy jól bírja a mosásokat is, én kiszoktam vasalni is, mert összeugrik a mosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

ngyrbka

2020. október 16.

negyed ennyi pénzért kapni tökéletes vattakorongokat, hazai kézműves oldalakon. Sajnos ez is egy túlárzott termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

GabriellaBodnar

2020. szeptember 26.

Ajándékba kaptam egy szett vásárlásához, de nem túl sokat használtam, mert rengeteg tonikot/micellás vizet kell ráönteni, felszív azonnal mindent, és úgy érzem pazarlás a tonikból... kb 2-3x annyit kell használni ha ezzel törlődik az arcod, a hagyományos vattakoronghoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Accika

2020. július 30.

Kettős érzéseim vannak ezekkel a korongokkal kapcsolatban. Egyrészt nagyon szeretem, mert az arcmaszkokat tökéletesen le lehet vele szedni, sokkal jobb, mint egy hagyományos, eldobható vattakorong. Másrészt pedig tonik használatára alkalmatlan vagy rengeteg tonikot kell ráönteni, hogy ne szívja be azonnal és át tudd vele törölni az arcod. Sminkelni nem szoktam, főleg nem a karantén alatt, így arról nem sokat tudok nyilatkozni, viszont a szem és az érzékenyebb területeken való lemosáshoz túl durva az anyaga, így én maradok csak az arcmaszkos használatánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.