HelloSoap

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 18.

Kategória:   Testápolók

" A csészében gőzölgő forró espresso már illatával is érzéki örömöt okoz. A jó hír, hogy ezt az élményt már a fürdőszobában sem kell nélkülöznünk. A legkiválóbb arabica kávék illatát idéző Hello Columbia testvajból két kávébabnyit az ujjadra téve pedig a bőrödnek sem kell nélkülöznie Dél-Amerika aranyának egész testet betöltő élvezetét."

Fairydust

2016. december 27.

Nagyszerű, csodás kávéillat, amit a kávéolaj okoz teljes egészében, és nem valami szintetikus cucc. Nagyon tartalmas, kevés kell belőle, de könnyen kenhető, ráadásul magyar termék... nekem eddig nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.