HelloSoap

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 1.

Kategória:   Ajakápolók

"Az akácméz-és egyben gyönyörű országunk szerelmeseinek készült a Hello Hungary! ajakbalzsam, amely teljesen színezékmentes, árnyalatát a natúr karnauba- és a kandelillaviasz adják. Hatóanyaga, csakúgy, mint az összes ajakbalzsamunknak, a shea vaj és természetes növényi viaszok, amelyek bársonyosan csillogóvá és élettelivé varázsolják ajkaidat. Bárhová mész is, a Hello Hungary ajakbalzsamot ne felejtsd el előtte zsebre vágni!"

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ayase

2020. január 6.

Nagyon kellemes, kicsit sem mű méz íze és illata van. Reggelente, sminkeléskor szoktam az ajkaimra kenni, megfelelően hidratál, szépen lehet rá rúzsozni. Kb egy éve használom napi rendszerességgel és még van benne. A kiszerelése nem a legpraktikusabb, nem vinném magammal nap közben, egyébként teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.