Hemanis Cosmetics & Perfumes

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: kicsimira, Módosítva: 2021. április 16.

Megjelenés éve: 2012

Illatjegyek: pézsma, ámbra

kicsimira

2021. április 14.

Igazi unisex illat, a varázslatos arab èjszaka illata. Tömèny füstölő, mèly, sötèt. Inkább maszkulin hatású.
Ha valaki lágy illatra vágyik ne is próbálkozzon vele.
Maga a parfüm állaga kemènyebb mint a társai, óvatosabban kell vele bánni, mert hajlamos lehet csikarni. Pasiknak egyszerűbb a borostán használni :D
Szoktam keverni a musk jamiddal, amber musk jamiddal. Különleges kompozíciókat lehet alkotni, egyedivè tenni az illatokat :)
Nagyon szeretem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Ha valaki lágy illatra vágyik ne is próbálkozzon vele.
Nagyon szeretem ;)