Hera

Ár:   92 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: 0808, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   92 500 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémben 3 millió nárciszból kivont őssejt található. Mélyen a bőrbe jutva képes szemmel látható változásokat elérni, segít csökkenteni a ráncokat és javítani a bőr rugalmasságát, feszességét.

wildrose

2019. szeptember 17.

Csodás illatú, könnyű állagú arckrém, gyorsan és tökéletesen beissza a bőr, csodásan táplál és simít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

jomosono

2016. szeptember 20.

A Herában nem lehet csalódni.
Szenzációs tiszta Nárciszból kivont őssejtet tartalmaz a szinte parfüm illatú, minőségi ránctalanító finomság!

Összetevői TERMÉSZETESEK!
40 év kutató munka eredményeként immár Mi is kipróbálhatjuk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

A Herában nem lehet csalódni.

Összetevői TERMÉSZETESEK!
40 év kutató munka eredményeként immár Mi is kipróbálhatjuk!

0808

2016. augusztus 4.

Már az illatával elvarázsoltak. Roppant finom, könnyű krém, olyan puha mintha bársonyt simítanék a bőrömre. Nem zsíros, nem ragad nem is tudom leírni milyen, érezni a luxus illatát...heehee, van ilyen?? Eszméletlen jó!!!! No és a hatás..bár önmagában nem tudom mit tud mert rutinom része de a bőröm még soha nem volt ily egységes sima kipihent mint ennek a rutinnak az eredményeként. Pedig van mit helyrehozni -éveken át szoli, napfürdő töménytelen mennyiségben , és harcolni az évekkel -mindjárt 41- de azt kell mondjam semmi nem reménytelen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 4.