Herbária

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2013. december 4.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

• C-vitamin hozzájárul a megfelelő kollagénképződéshez és ezen keresztül a bőr normál állapotának fenntartásához.
  • cink támogatja a haj, a köröm és a bőr normál állapotának fenntartását.
  • Az A-vitamin és a B2-vitamin hozzájárul a bőr normál állapotának fenntartásához.
  • biotin elősegíti a haj és a bőr normál állapotának fenntartását.

Összetevők: Hidrolizált kollagén kivonat, zselatin, L-Cisztein-hidroklorid, L-Aszkorbinsav, DL-Metionin, cink-szulfát-monohidrát, tömegnövelőszer: mikrokristályos cellulóz, DL-alfa-tokoferil-acetát (E-vitamin), csomósodás gátló: magnézium-sztearát, nikotinamid, színezék: titán-dioxid, A-vitamin-acetát, piridoxin-hidroklorid, riboflavin, tiamin-mononitrát, pteroilmonoglutaminsav, kálium-jodid, D-biotin, cianokobolamin.

DianaS

2019. február 13.

Nem ezt hanem a Multivitaminját vettem, de azért leírom a tapasztalatomat..szóval még ilyen kapszulával nem találkoztam ami hasfájást okoz, akárhányszor vettem is be iszonyat kellemetlen "mintha valami nem oda illőt nyelnél le és nem tud mit kezdeni vele a gyomrod ezért csikar" ez az érzés, ez rögtön bevétel után, majd kis idő mulva megszűnik..nem tudok mit hozzáfűzni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

gizellagreen

2018. február 22.

A bánffi hajszesz és sampon mellé tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

A bánffi hajszesz és sampon mellé tökéletes!

Meridon8

2018. január 12.

Nem volt rossz, de semmi kiemelkedő változást nem tapasztaltam, inkább a körmeimet erősítette meg :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

prinszepsz

2016. október 12.

Egyet kell értenem az előttem szólókkal, rosszat nem tett, de pozitív hatást sem tapasztaltam. Ennél még a sörélesztő tabletta is jobban teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Dorine

2016. január 19.

Rosszat nem tett, de sok jót se. Lehet, hogy egy hónapnál hosszabb ideig kellett volna szednem, nem tudom, de inkább kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Viku23

2014. december 9.

Szerintem ártani nem árt. Nem nő annyival gyorsabban a haj, de késlelteti a sérülését. A körmöm meg tényleg gyorsabban nő és erősebb is. Én már 3 dobozzal vettem, szombaton veszem a 4. dobozt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

ludmilla

2013. december 20.

Nekem nem vált be. Hajat, de még körmöt sem erősít. 15 napig elég, így azért nem olcsó szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.