Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: t.evelin, Módosítva: 2021. június 25.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

2020-ban megújult összetétel!

A Cserszömörcés szájvíz (menthol ízesítéssel) cserszömörce és kakukkfű kivonatát tartalmazza. Gyógynövény-hatóanyagai csökkentik a fogíny gyulladását, mérséklik a vérzést. A szájvízzel történő öblögetés megfelelően egészíti ki a fogtisztítást és szájhigiéniát. Használata után a kellemes, friss lehelet hosszú ideig megmarad. A szájvíz fanyar, összehúzó érzetet keltő hatása természetes. A gyógynövény kivonatok hatását klinikai vizsgálatok igazolják.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

...Imola...

2011. augusztus 8.

Szeretem, jó a szájüregben lévő gyulladásokra, de csodát senki se várjon tőle. Kiadós, sokáig elég és nem is drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

Picit erős nekem az íze, de utána nagyon kellemes utóízt hagy maga után, nem tolakodó, és szerintem nagyon jól tisztít! Nekem a foghúzás után levitte a duzzadást az ínyemről, nagyon csúnyán begyulladt ugyan is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

tomthony

2011. július 3.

az ár, hatékonyság arány tekintetében nagyon jó! és ami még fontosabb magyar termék! Friss mentolos illatú ízú, de muszáj higítani ( hátoldalon írja az arányt) mert nagyon tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 3.

cressida

2011. május 14.

Kellemes az íze és az illata is. Megnyutgatja az ínyemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 14.

Kellemes az íze és az illata is. Megnyutgatja az ínyemet.

vador

2011. május 7.

Szeretem, kicsit torokfájósabb időszakokban rendszeresen használtam. Az íze talán van, akinek fura lehet, de én kedvelem az ilyen gyógynövényes ízeket. Nem csodaszer, de azért mindennapi használatban szépen helyre teszi az ínyt, és kevés is elég belőle, nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 7.

dcpolice

2011. március 8.

Mindig használt, ha begyulladt az ínyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 8.

Mindig használt, ha begyulladt az ínyem.

Endi

2011. március 7.

Nagyon szeretem, mert nem túl drága (600 Ft körül volt) és gazdaságos is, mert vízzel kell hígitani. Mellesleg helyrehozta az ínygyulladásomat. A mentolos ízű nem a megszokott íz, érződnek a gyógynövények, de én szerettem. A citromost is kipróbáltam, mert csak az volt éppen, de annak rossz az íze (legalábbis nekem nem jött be). Amíg a többi szájvízből egy hasonló kiszerelésű elfogy három hét alatt, ez három hónapig is elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 7.

uaim

2011. március 6.

Nagyon szeretem, sok benne a gyógynövény, csodákat tett az ínyemmel is és a fogaimmal is. Aftákra, torokfájdalmakra, gyulladásokra nagyon jó, ahányszor fáj a torkom ezzel öblögetek, ínygyulladásnál is hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Antioxidánsok: Cotinus Coggygria Leaf Extract
Hidratálók: Cotinus Coggygria Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.