Herbária

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ritterdaniella, Módosítva: 2013. október 11.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Az omega 3 zsírsavak rendszeres fogyasztása hozzájárulhat a keringési rendszer egészséges muködéséhez és kedvezően befolyásolja a vér LDL-koleszterin és triglicerid szintjét, ezáltal segíti a szervezet egészségének fenntartását. Támogatja a normális vérnyomás megőrzését.
Segít a bőrbetegségek (pl.ekcéma, pszoriázis, hajhullás stb.) enyhébb formáinak megelőzésében és kiegészítő kezelésénél is.

devababa

2018. február 16.

Ferjemnek vettem, mivel jo a szivmukodesre. Sajnos lathato jele annak, hogy jot tesz nincsen. Problemaja a hajaval ill. borevel nincsen. Nem szamolt be eddig mellekhatasokrol, eves kozben veszi be es igy nincsen hal illata. A kapszula eleg nagy, de igy is konnyen le lehet kuldeni. Arban akciosan vettem, ugy megeri.Ha nem akcios akkor nem vettem volna meg. Eddig megelolegezek 4 csillagot, de updatelek ha elfogy az egesz. Napi 1 db-t szed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.

svivko

2017. május 2.

Megmondom őszintén nem szerettem meg.
Nem vettem észre különösebb hatást, sőt, volt egy kellemetlen mellékhatás is. Engem "büfiztetett". De nem ám olyan kicsi királylányos büfiket képzett, hanem konkrétan konzerv szardénia-szagú rémség tört fel belőlem, ha napközben vettem be. Az elején nem értettem, mert nem ettem halat éppen akkor, aztán rájöttem, hogy ez okozza, és már csak este szedtem be.
Elhasználom, de gyors segítséget ettől nem ajánlok senkinek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Megmondom őszintén nem szerettem meg.
Elhasználom, de gyors segítséget ettől nem ajánlok senkinek sem.

kalavirag

2016. november 8.

Közepesen teljesít nálam ez a termék, három hét után mondanám azt, hogy érezhető a változás míg más készítménynél már az első nap után jött a változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Rure90

2015. szeptember 27.

A hajam jobb állapotban lesz tőle, és nem hullik annyira, mint a szedése nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

paranoidcat

2015. július 17.

Igazából azért szedem, mert meggyőződésem, hogy ez nekem jót tesz... :D

Up.: És milyen jól sejtettem. Fél évig szedtem szorgalmasan, aztán elfelejtettem új adagot venni. Persze, úgy egy-két héttel az elhagyása után a bőröm jelzett, hogy ejnye kislány, tessék csak továbbra is szedni ezt a kapszulát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Igazából azért szedem, mert meggyőződésem, hogy ez nekem jót tesz... :D

Lina13

2014. szeptember 3.

Nekem nagyon jól bevált! a bőröm szebb lett az utóbbi időben és szerintem ennek a kapszulának köszönhetően. Menstruáció alatt általában görcsölni szokott a hasam de most semmi ilyen nem volt, állítólag erre is jó. Én meg vagyok elégedve vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

ritterdaniella

2013. november 20.

Én lassan 2 hónapja szedem táplálék kiegészítőként a kovaföld kapszula mellé. Nagyon látható jelei nincsenek szerintem ez olyan ami kell a szervezetnek, maximum a hiányát lehetne észrevenni. Bőröm mintha szebb lenne de ez lehet a kovaföld kapszulától is. Mindenesetre én továbbra is fogom szedni nem tartok szünetet 3 hónap után maximum ha valami furcsaságot tapasztalok akkor. Én a képen látható márkát veszem a Rossmanba. Teljess ára 1990ft körüli de akciósan ki lehet fogni 1499 Ft ért is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.