Herbária

Ár:   682 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Szappanok

Természetes alapanyagok felhasználásával készült kézműves szappan.  Kecsketejet és növény olajokat tartalmaz, melyeknek köszönhetően gyengéden ápolja az érzékeny bőrt. Tartósítószert és egyéb segédanyagokat nem tartalmaz.

blankasara

2016. november 12.

Az a típusú nő voltam, aki a legnagyobb "jó szándék" ellenére a sorozatos krémezéssel, bőrradírozással és pakolással csak többet ártott a bőrének, mint használt. Néhány hete rájöttem, hogy a legjobb ha hagyom a bőröm lélegezni, ezektől a procedúráktól megkímélem és engedem saját magát rendbe tenni. Ez maradt az egyetlen kozmetikum, amit használok rá, esténként átmosom vele az arcom jéghideg vízzel és reggelre sima, puha, jobb napjaimon hibátlan arcbőrrel ébredek. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

hollieme

2016. március 2.

az ára és az összetevők listája nagyon jó, nincs benne semmi nemkívánatos anyag és viszonylag sokáig elég. nekem viszont egy kicsit szárította a bőröm. az állaga sem a legjobb, viszont nagyon jól habzik. ez volt a legelső természetes kozmetikumom, azóta pedig csak ilyet használok. nagyon tisztának érzem az arcom utána, a pattanásokkal is annak rendje és módja szerint elbánik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

kerimuci

2015. november 24.

Teljesen meg vagyok velük elégedve. Jó az állaguk, az illatuk és ráadásul egész sokáig kitartanak. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.