HerbArting

Ár:   2390 Ft és 6590 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Johanna73, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Ár:   2390 Ft és 6590 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 150 ml
Kategória:   Fényvédők

Elkészítésénél csak fizikai és biológiai fényvédő anyagokat használtak, hogy a káros hatások nélkül védhesd meg a babád bőrét a nap sugaraitól.

• csak olyan fényvédő anyagot tartalmaz, ami a natúr- és biokozmetikumokban engedélyezett
  • széleskörű védelmet biztosít az UV-A és az UV-B sugárzással szemben
  • nem tartalmaz nano-részecskéket, amik felszívódnának a szervezetbe
  • a bőrön nem hagy erős fehér színt, viszont selymessé teszi azt
  • a fényvédő anyag gyártójának leírása alapján 20-as SPF értéket biztosít
  • 100% vegán termék

ditta91

2020. augusztus 5.

Kisbabámra kenném (majd max felpontozom jövőre), de mivel az arcomra vettem- valami természeteset akartam aknés bőrömre- nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Nancika

(!)
2018. július 18.

Nekem mindig komoly gondot jelent számomra, hogy nyáron megtaláljam a megfelelő fényvédőt, így nagyon megörültem, amikor lehetőségem nyílt a HerbArting termékét is tesztelni.

Minden évben újra és újra felmerülő kérdés, hogy melyik naptej lesz majd vajon az, amelyik ezúttal talán nem hagy cserben, és nem égek le mellette, hiszen rendkívül fehér és érzékeny a bőröm. Ahogy korábban meséltem is már, annyit éppen elég róla tudni, hogy Krétán folyamatosan kenegetett 50-es naptejjel, napernyő alatt is hólyagosra égtem. De ha nem hisztitek, akkor is elég csak egy pillantást vetni bármelyik rólam készült képre a sminkes feltöltéseimnél, és érthető lesz.

Éppen ezért számomra a nyár mindig kínkeserves időszak. Idén először egy másik terméket teszteltem, majd megkaptam ezt. Első alkalommal, amikor a HerbArting napozó tejét használtam, más termékekkel szerzett, korábbi rossz tapasztalataim miatt egy kicsit féltem, így az addig használt Eszterkrém naptejjel együtt vetettem be, amikor Agárdra mentünk. Délután kettő körül érkeztünk meg, majd estig a vízben voltunk. Hihetetlen, de annak ellenére, hogy egész nap kint voltam a napon, nem égtem le, pedig maximum két alkalommal kentem be magam újra.

Másodszor pedig a kertben napoztam ezt használva, és ahhoz kentem be magam: ezúttal is nagyon szuper védelmet nyújtott, akár egydül is. Valamennyit barnulni is tudtam mellette, kellemes volt a használata, és nem hagy maga után fehér nyomot, ami kifejezetten pozitív számomra.

A harmadik próbánál mutatta meg a legpozitívabb oldalát: méghozzá azt, hogy lehet rá sminkelni. Így később ezt inkább a hétköznapokban használtam el. Nem mondom, hogy tökéletes alap a sminkeléshez, egy kicsit kényesebbé teszi az alapozást, de ettől eltekintve eddig ez a legmegbízhatóbb, smink alá kenhető fényvédő, amit valaha próbáltam.

Ha Ti is mindennap sminkelitek magatokat, érdemes lehet beruháznotok erre a termékre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Gkat29

2018. július 16.

Bátran használom kislányom bőrén, nagyon szeretem! Magamon is minden nap, sminkelés előtt teszek fel belőle. Tiszta, nem allergizál, nem ragad. Szeretem a praktikus pumpás kiszerelést is. Maximális pontszámot érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

BJan

2018. július 8.

Szerintem az összetételnél többet semmi nem mond el egy fényvédőről. Rá merem kenni a gyerekre is. De mivel nagyon halvány igy smink alá magamra is. Könnyű kenni, ami nem utolsó szempont ha hadakozni kell közben egy 1 évessel. Nagyon enyhe fehér nyomot hagy, cserébe biztonságos, nem szárít, sőt inkább ápol. Nagyon szeretjük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol