Herbavitál

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jubileum, Módosítva: 2014. február 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ideális testápoló, felhasználható szappanok készítéséhez, krémalapként vagy napvédőként egyaránt. A nyers kakaóvaj természetes, erős kakaó illatú, így az általános bőrápolás mellett minden évszakban kényezteti a lelkünket is. Nyáron napvédőként (fényvédő faktora kb 6-os lehet) vagy napozás után ajánlott. Kiváló krémalap, szappanokba is jól használható magas zsírtartalmú növényi zsiradék. A kakaóvajat gyakran alkalmazzák kozmetikumokban, barnítókrémekben, szappanokban és különböző testápoló termékben is. A kakaóvaj egy védőréteget képez a környezet és a bőr között, így segíti a nedvesség megtartását.

berni88

2016. május 20.

Gnóm vagyok, ez már biztos! Nálam az összes, mindenki által istenitett, természetes (vagy nem) kozmetikumok semmit se érnek. A kakaóvajat már beszereznem se volt könnyű, de amikor sikerült, rohantam vele haza. Eldolgozni alig sikerült, a kézmeleg nem elég neki,hajszáritóval vagy mikróval olvasztottam meg.A testemre felkenni önmagába borzasztó volt, babaolajjal, krémmel még csak csak. De hát pont azért vettem, hogy ezeket ne is használjam. Az extra száraz bőröm egy ml-t sem ivott be, két nap kellett hogy ne érezzem azt a plussz réteget. Táplálás semmi, és én, aki csokiimádó vagyok - utáltam az illatát. Kár érte, nyáron a barnaságért hasznos lett volna :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Reebuus

2015. június 11.

Régóta alapkellék a fürdőben, nagyon sokoldalú termék, szuper a hatása, az illatáról nem is beszélve :) Megéri gyakrabban ehhez nyúlni, mint a szintetikus adalékos cuccokhoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

lumiukko

2015. március 15.

Illatában erősebbre számítottam, de nem rossz, kellemes, enyhe kakaós illata van. Az állaga állati kemény, konkrétan kiskanállal kell kapargatnom belőle forgácsot, ha használni akarom, azonban kis meleg hatására is nagyon könnyen felolvad, és lehet használni. Én házi fürdőgolyóba szoktam bele tenni, istenien hidratál a fürdővízben ülve, nem kell utána testápolót használni, de nem is hagy egy vastag, olajos réteget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

jubileum

2014. január 29.

A herbavitáltól zokon veszem a kisköltségvetésű csomagolás, egész pontosan azt, hogy akár sheavaj akár finomított, vagy finomítatlan akár kakaóvaj...pontosan ugyanolyan a doboz, csak a szöveg más, ezért könnyű mellényúlni.
Ázsia (Asia???) Centerbe betörtek a bio cuccok, egyetlen darab ilyen kakaóvajat találtam 50 ml-set és megörültem neki, mivel 550 volt, ami igen jó ár...de sajna a teteje elég durván törött volt (újabb csomagolás baki) de mivel van benne egy ilyen lap, mint minden ilyen tégelyben, ami szép légmentesen elzárja a külvilágtól, ráadásul visszaragsztható, ezért gondoltam ennyiért belefér.

A benne lévő kakaóvaj, nos ez az első kakaóvaj amit életemben látok, de az illata fantasztikus, bizony jó kemény, mint azt olvastam is róla, de ajkamhoz dörzsölve szépen felolvad, és egy szépen fénylő, tartós, kellemes érzetű réteget hagy maga után...

Eddig maga a krém 5 csillag, mint termék max három, de ez persze a könnyen törő, nehezen megkülönböztető csomagolás hozza le ennyire, de én csak leírom ezt a hibát, mert számomra a krém, azaz a vaj a lényeg, ami nagyon kellemes kis anyag, ezért 5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter