Herbio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2016. július 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nagyon gazdag tpálálló, simító olajkeverék ránctalanító, bőrfeszesítő hatással. Szemmel láthatóan kiamítja a bőr felületét. A- és E-vitaminban gazdag.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.