Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: Gicza4, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Különleges tisztított aranyat tartalmazó szépség-rasayana, mely eltünteti az apróbb bõrhibákat és gátolja a bõr öregedését. Az arany fokozza a sejtképzõdést a bõr mélyebb rétegeiben.

Hatóanyagai: AloeVera gél, arany, méz.

Kiszerelés: 25g

Violetta77

2018. november 8.

Nekem ez egy csodaszer. Rossz állapotú, korpás seborrheás bőrömöt teljesen rendbe hozta.(Hozzáteszem,hogy közben az étrendemen is változtattam.) Szóval szépen hidratál,csökkenti a pirosságot,egyáltalán nem üt ki,feszesít és nagyon szép diszkrét fényt ad az arcnak.Primernek,smink alá is kiváló és annyira kiegyenlíti a bőrszínt,hogy sokszor nem is nagyon kell sminkelnem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

grizus

2014. november 7.

Egyszer vettem ilyet. Úgy-ahogy hidratált, de az arany miatt többet vártam, azt hittem, csodaszer lesz. Hát nem. Aranyzseléből van ennél jobb is, a Turmeric, csak már sehol nem kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. július 26.

Nagyon kellemes a használata, jól hidratál, gyorsan beszívódó gél. Nekem egy borsónyi mennyiség kellően hidratál. Apró, barna kis pöttyszerű anyagok vannak a gélben, szerintem vagy az arany vagy a sáfrány virágzat, de felkenéskor nem érezni és el is tűnik a bőrben. Használata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 26.

kiscsibe

2013. június 28.

Én nyáron használtam, mert jó, könnyű de mégis jó hidratálózselé. Csak az én pénztárcámhoz képest nekem sokat kellett használnom egyszerre és nem engedhettem meg magamnak. Ennek ellenére újravenném, mert a korrekt mennyiség használatával nagyon jó, korrekt kis nyári hidratáló zselé, szép bőrképet ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Arany. Kozmetikai készítménykbe általában homeopátiás eljárással potencírozott formában, vagy spagírikus esszenciaként kerül felhasználásra.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak