Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hatóanyagai: Aloe Vera, narancshéjkivonat, méz.

Kiszerelés: 50 g

verka01

2015. június 5.

Ajándékba kaptam rendelés mellé. Elsőre kicsit elszontyolodtam tőle, mikor használtam, mert én semmi radírozó hatását nem éreztem. Előtte a problémás bőrre valót használtam, az sokkal jobban radírozott. Aztán kitaláltam, hogy bekenem ezzel az arcom, majd benedvesítek egy rossmannos radírozós vattalapot és azzal dörzsölöm le magamról. Így jól működik, el fogom tudni használni. Szeretem is így, fincsi puha lesz tőle a bőröm. Azért csak 4 csillag, mert a vattalapok nélkül nekem nem működik, mint arcradír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

Katica13-D

2014. december 16.

Ajándékként választottam ezt a terméket a rendelésem mellé és mondhatom, tökéletesen elégedett vagyok vele. A bőröm finom, puha lett tőle, ez volt a célom. A feszesítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert hála Istennek elég feszes az arcbőröm egyébként is, mindenesetre maximálisan elégedett vagyok a termékkel. Korábban én is kotyvasztgattam mindenféle kávés, cukros, mézes, olajos... gezemicéket otthon, de a kisfiam mellett manapság sajnos nincs időm effélékkel bajlódni. Szóval én egészen biztosan fogok vásárolni belőle a jövőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 16.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. július 16.

A mini kiszerelést vásároltam próbaként. Nagyon jól radíroz, a radírozó szemcsék nem durvák benne, narancsos illatú. Nagyon sima, egyenletes lett az arcbőröm és puha,hidratált. Allergiás reakciót nem tapasztaltam, pedig érzékeny a bőröm. Meg fogom vásárolni az 50 g-os kiszerelést is, mert elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 16.

grizus

2013. május 24.

Egy átlagos arcradír. Nincs feszesítő hatása, kicsit puhítja, finomítja a bőrt. Egy kávés-olivaolajos arcradír is hozza ezt a szintet. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.