Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Goloka, Herbária   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   Goloka, Herbária
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hatóanyagai: kurkuma, szantál olaj, napraforgó olaj, mustár olaj.

Kiszerelés: 50g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szilvia.bano

2016. február 25.

Nem volt vele komolyabb gondom, de eléggé húzza a bőrt, és emiatt nem kellemes használni. A problémás bőrre való radírnak jobb az állaga, és hatékonyabb is. 3,5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Paránytrilla

2014. augusztus 26.

Tudom, már nagyon régi a kérdés, de az összetevői alapján talán dió és kukorica töret lehet benne a radírozó elem. Van benne agyag is. Tegnap vettem, még csak egyszer használtam, de nagyon kellemes, abszolút kíméletesen radíroz, nem száradt ki a bőröm radírozás után. Eddig határozottan ötcsillagos, de majd írok még a tapasztalataimról

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

kiscsibe

2013. június 28.

Ezt is próbáltam anno, és szerettem. Ápolt bőrt ad. Alapdarab volt régen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 28.

Ezt is próbáltam anno, és szerettem. Ápolt bőrt ad. Alapdarab volt régen.