Herbline

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skincare, Módosítva: 2013. január 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mélyrétegű és hosszantartó hidratálást biztosí­tó olajmentes formula. Kiváló nyugtató hatása miatt ajánlott gyantázás, kozmetikai kezelések után. Zsí­ros és problémás bőrre is használható. Aloe verát és mézet tartalmazó olaj-mentes hidreatáló , mely nyugatató hatása miatt ajánlott akár gyantázás, kozmetikai kezelés és borotválkozás után is.

donoel

2017. február 27.

Lányom használja elsősorban,nekem kicsit kevés.Nyáron kiváló sminkalap,nem izzad be tőle az ember.Könnyen felszívódik,nem ragacsos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

bforbeauty

2016. január 11.

Keressétek a Herbline cuccokat, van pár igen hatékony termékük! Mikor én ezt kipróbáltam, gyors felszívódás után selymes bőrérzetet hagyott hátra. Nem olcsók, de simán kiütik a legtöbb L'oreal meg egyéb drogériás kenceficét! A Goloka üzleteiben (van egy a Jászai környékén) hozzáférhettek pl.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

dobolank

2015. november 15.

Szuper hidratáló azoknak, akiknek bejön az aloe - a hozzá hasonló zselékkel ellentétben teljesen beszívódik, nem hagy rászáradt, érzékelhető réteget a bőrön.
Úgy érdemes használni, mint egy szérumot, közvetlen a bőrre kenni és az azonnali felszívódás után megfejelni valami zsírosabb éjszakai krémmel, ha szükséges. Nekem sajnos ritkán jönnek be a hyaluronsavas termékek, ez viszont klasszikus, legalább 2 éve használom és soha, semmilyen problémát sem okozott, még olyan időszakokban sem, amikor majdnem minden irritálta a bőröm.
Azoknak tudnám ajánlani, akiknek érzékeny a bőre ugyanakkor még a PC recovery éjszakai krémje se hidratálja őket eléggé. Különösen előnyös kevert bőrűeknek, mert úgy hidratál, hogy nem zsíroz agyon (és a száraz részekre lehet még valamit kenni, a többire meg elég lehet ez is).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 15.

Balaton

2015. július 7.

Vízhiányos bőrre vettem, erre a célra meg is felel. Ha kevésnek érzem a hidratálását, keverek hozzá egy testesebb krémet. Éjszakára használom, főleg nyáron, meg vagyok elégedve a hatásával. Jók az összetevői, szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

verka01

2015. június 5.

Az első az általam eddig kipróbált Herbline termékek közül, ami nekem egyáltalán nem vált be. Az én bőrömet kicsit sem hidratálta, inkább szárította. És alkohol szaga volt. Kidobtam az egészet, szerencse, hogy csak kis kiszerelést vettem belőle. Egyébként az mondjuk tök jó, hogy lehet belőlük mintát kapni, mégse olyan sok veszik kárba, ha valami nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

szilvia.bano

2015. január 21.

Tökéletes. Semmi olyan nincs benne, ami rossz a bőrnek. Hűsít, hidratál, nyugtatja a bőrt. Könnyű viselet. Vízhiányos bőrre-nekem többé kevésbé olyan van- nagyon jó. Nem is 5, tíz csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

k.viki8

2014. december 1.

Csodaszer. Önmagában melegben, illetve hideg időben más krémmel keverve is. Nyugtat, hidratál, tökéletes. Alapkellék a fürdőszobában:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

Noncsikaaa

2014. szeptember 27.

Nagyon jó, könnyen beszívódó kis krém, ami nappalra és éjszakára is lehet használni! Remekül lehet rá sminkelni és nagyon jól hidratál! Estére dupla mennyiséget teszek az arcomra, de az is nagyon könnyen beszívódik! Védőréteget képez a bőrön, és érezhetően jól hidratál. Kíváncsi vagyok, hogy télen milyen lesz, de az biztos, hogy ezzel a kevés (természetes) összetevővel is jócskán többet tud, mint a több ezer forintos, rengeteg "műanyagot" tartalmazó társai! Többször újra vásároltam már! Természetesen 5*! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Trixi

2014. július 19.

Tényleg hamar megnyugtatja a bőrt, de csak zsíros bőrre az igazi, a szárazabb részek húzódnak utána. Nem nevezném hidratálónak, pláne nem intenzívnek, inkább csak bőrnyugtatónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 19.

lili55

2014. február 3.

Egyáltalán nem zsírosítja a bőröm , kellemes, zselé állagú krém. Az illata nem a legjobb , viszont nagyon hamar elillan . A bőröm csak úgy issza... Száraz bőrre én sem ezt javasolnám, inkább valódi vízhiányra való !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak