Herbline

Ár:   2925 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: rayeri, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antiszeptiukus krém, amely fertőtleníti, méregteleníti és tisztán tartja a bőrt. A mitesszerek kialakulását gátolja.

carolinett33

2015. szeptember 22.

nagy kedvenc, nincs benne semmi komedogén!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

nagy kedvenc, nincs benne semmi komedogén!!

Viki

2015. június 17.

Nemrég próbáltam ki ezt a krémet, és meg kell mondjam meglepett. Sajnos zsíosodásra hajlamos a bőröm, bár pattanásaim nem szoktak lenni. Nagyon jól hidratál, miközben mattit (bár természetesen nem úgy mint egy mattító krém). De nagyon elégedett vagyok vele. Ahol kell ott megakadályozza a zsírosodást, ahol kell, ott hidratál.. Köszönöm Herbline :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

verka01

2015. június 5.

Kedvencem a Herbline termékek közül. Már ránézni is jó, tetszik a színe és imádom az illatát!. Hatása ugyanilyen jó, kombinált, érzékeny bőrre szuper! Nem fénylik, nem zsírosodik tőle a bőr, mattít és remekül hidratál. Egészen biztos, hogy ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

impuregro

2014. augusztus 4.

Csak pár hete használom rendszeresen, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve! Sokkal tisztábbnak látom a bőröm tőle, a hegek halványodtak, ahogy az új gyulladásokkal is szépen megbirkózik. Se nem száraz, se nem zsíros tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

VirikeM

2014. február 3.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval!!/bár én csak nyáron használok pattis bőrre való hidratálót,a nagy melegtol elő jönnek a kis gonoszok:-)/
Remek krém,beszívódik azonnal,nem zsírosít,nyárra elég ez a hidratálás is,és nekem ez az ánizsos illat külön tetszik!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

surreal_brain

2013. március 13.

Nagyon szuper ez a krem, en minden nap ezt hasznalom, reggel arctisztitas utan, az alapozas elott es estere is. A gyulladt hegeket megnyugtatja es halvanyitja is, nem hagy zsiros erzest, osszehuzza a porusokat es mattit, az osszetevoi maximalisan megfeleloek es az ar/ertek is, ahhoz kepest hogy kenterbe veri a joval dragabb hidratalokat. Sok mindent kiprobaltam mar, de kombinalt es erzekenyebb borre mindenkinek ezt ajanlanam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

xndpt

2013. március 7.

Kellemes, könnyű krém, hamar beszívódik és mattító hatása van. Ajánlják éjszakára is, de én inkább a ránctalanítót rakom éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

Nyuszi1

2013. január 4.

Nekem érett, normál bőröm van, és a krém tökéletes. Néha használok olajos ránctalanító kapszulát mellé, de mindenkinek ajánlom, akinek hasonló a bőre. A L'oreal krémeknél mindenesetre sokkal jobb és olcsóbb is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 4.

april

2012. november 6.

Örültem, hogy végre egy természetes alapú krémet találtam a bőrömre, még szerencse, hogy csak termékmintát vettem belőle. Szerintem eléggé zsíros krém, ahhoz képest, hogy pont pattanásos, zsíros bőrre van. Néhányszor használtam, aztán "megfeledkeztem" róla, betettem a szekrénybe. Pár hónap múlva azt tapasztaltam, hogy a krém "elpárolgott", szinte teljesen eltűnt a kis tégelyből...Az illata tetszett, mentolos/ánizsos jellegű. Pattanásaim nem voltak, de zsíros bőrre biztosan nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.