Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gicza4, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Regenerálja és intenzíven táplálja az erősen igénybevett bőrfelületet. Felszívódás után egész nap óvja a bőrt és megakadályozza a kiszáradást. Hideg és szeles időben az arcon is használható, melyet angol neve is sugall: "Cold Cream", azaz "Hideg krém".

szilvia.bano

2016. május 15.

Nem zsíros, jól hidratál, bár a nappali bőrvédő állagát jobban szeretem- azt használtam kézkrémnek is. Ezzel egyetlen gondom volt, sajnos növényszaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

homoki64

2016. január 28.

Nagyon kellemes illata van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

Nagyon kellemes illata van!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Honey, Glycerin