Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumiukko, Módosítva: 2014. március 11.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

lumiukko

2014. április 10.

Fincsi illatú, jól habzó szappan, de iszonyat gyorsan fogy, kb fele annyi idő alatt el lehet használni, mint egy ugyanekkora méretű átlagos szappant. Picit szárít is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.

Nem szabványos INCI név. Jelentése gyógynövény kivonat.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: ételszínezék.