Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan kitisztítja a pórusok mélyéről a méreganyagokat és a szennyeződéseket. Gyulladáscsökkentő és gyógyító hatásánál fogva megelőzi a rozaceák, gyulladások és az aknék kialakulását.

lumen

2016. november 4.

Szeretem ezt a pakolást! Kellemes, finom illata van, jó textúrájú. Az egyetlen termékcsalád, ami képes kordában tartani a borzalmas kombinált bőrömet.
Egyetlen hibája, az, hogy könnyen beszáradhat, érdemes hűtőben tárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Egyetlen hibája, az, hogy könnyen beszáradhat, érdemes hűtőben tárolni!

grizus

2016. július 1.

Nagyon jó kis pakolás. Finom, ánizsos illata van, tisztára mint a Negro. Nem szárít és nagyon könnyen lemosható, utána a bőr nyugodtabb, tisztább és még feszesebb is. Jó vétel volt, bár nem annyira olcsó, de ha elfogy, idővel újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

AnnaKamilla

2015. május 4.

Jó kis arcpakolás! A bőröm tényleg szebb tőle,én a nagyobb kiszerelést vettem meg és nem bánom.Tisztít és gyulladást csökkent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

szilvia.bano

2015. március 14.

Annyiban jobb, mint a normál bőrre való pakolás, hogy ennél nem húzza a bőrt, amikor fent van. Nem olyan száraz a texturája, mint annak, jobban is kenhető. Azért is jobb, mert nem csak pórustisztító de gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik, és aknés, rozaceás bőrre is jó. Eddig jónak tűnik, egy mini kiszerelést vettem belőle, még nem tudom veszem-e újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin

Kaolin 0 0

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>