Herbline

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lialea, az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2013. október 1.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Összetevőkben gazdag, különlegesen tápláló formula. A természetes E vitamin és sárgabarack olaj a bőrszövetek újjáépí­tésében játszik nagy szerepet. A hidegebb hónapokban nélkülözhetetlen készí­tmény száraz bőrűek számára.

Hatóanyagai: Aloe Vera, sárgabarack olaj, napraforgó olaj (E vitamin)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

verka01

2015. június 5.

Próbálgatom a gyártó krémjeit, a többséggel eddig elégedett vagyok, ezt viszont nem szereti a bőröm, sok neki. Az orromon kis pattanásszerű izék jöttek ki tőle. Szerencsére csak kis kiszerelést vettem belőle. A maradékot a szemem alá kenegetem el éjszakára, oda tökéletesen bevált, finom puha lesz tőle a szemkörnyék reggelre. 4 csillag, mert szemkörnyék ápolónak tulajdonképpen bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. május 7.

Nagyon sajnálom, hogy le kell rontanom ezt a szép, egyöntetű csillagos ötös minősítést!!!
Dícsértétek ezt is, és a HerbLine más készítményeit is, ezért - óvatosan persze - rendeltem néhányból kis adagot próbaként. Hát..., sajnos nekem nem válnak be!
Ez a krém nekem nehéz, zsírosan kifénylik kicsit a bőrömön, akármennyire is igyekszem takarékos mennyiséget felvinni! De nem ez az igazi problémám vele, hanem hogy valami allergizál benne! A homlokomon és az orromon is fájós kis csomók lettek tőle!! Így sosem fogom megtudni, hogy egyébként mennyire jó...!
Így vissza a bevált hyaluronsavas Annemarie Börlind krémhez, amit viszont nagyon szeret a koros bőröm, nagyon szép telt lett tőle és tiszta képet mutat az acom!Pedig jó lett volna egy kis időre legalább váltani valami másra, ami természetes és ami jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 7.

szilvia.bano

2015. január 21.

Akárcsak a többi Herbline termékkel, ezzel is elégedett vagyok. Általában nem szeretem a zsíros krémeket, de ez tökéletes. Könnyen beszívódik, így nappali krémként tökéletesen funkcionál, nem zsírosít, finom puha utána a bőröm. De éjszaka is éppolyan jó. Ja, és az illata nagyon finom. Teljesen megéri az árát. És jobb természetes dolgokat használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Noncsikaaa

2014. szeptember 27.

Nappalra és éjszakára is használom, és minden esetben nagyon szereti a bőröm! Az intenzív hidratáló géllel használom felváltva, egyik jobb mint a másik!!! Nagyon szépen beszívódik, érezhetően és azonnal hidratál, selymesen puha lesz utána az arcbőröm. Éjszakára kicsit többet teszek fel, másnap reggel , mikor a tükörbe nézek, láthatóan szebb, kipihentebbnek tűnik az arcom, tökéletesen méregtelenít! Ez a harmadik Herbline termékem, amit használok, de biztos vagyok benne, hogy mindet ki fogom próbálni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Paránytrilla

2014. augusztus 26.

Tegnap vettem (Budapesten a Hollán Ernő utcában, de a goloka honlapjáról is megrendelhető). A mintát vettem meg belőle, ami pár száz forint, és szerintem jó darabig elég lesz.
Elsőre egy nagyon kellemes illatú és állagú, könnyen felszívódó krém. Nem hagy kellemetlen érzést maga után, és már elsőre kellemes tapintású lesz a bőröm tőle. Mindenképp öt csillagot kap, de majd leírom hosszabb távon is a tapasztalataimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

kalmaniki

2014. március 10.

A 10 g-os kiszerelést vettem meg 500 Ft-ért. Megérte az árát, mert nagyon jól hidratál, kevés is elég belőle, így sokáig kitart ez a kis kiszerelés is, kellemes az illata, csodás összetevőket tartalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

cirmok

2013. szeptember 10.

A férjem csak "csodakrémnek" hívja :-)
Vékonyan kenve arcon is jó (télen lesz az igazi), mert finom védőréteget képez, de valójában nekünk kézkrémnek vált be, nagyon szépen rendbehozta a megviselt kezünket (költözködés), ráadásul nincs benne sem alkohol, sem glicerin. Éljen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

A férjem csak "csodakrémnek" hívja :-)

micsodacicalany

2013. április 15.

Egyetértek marinababa92-vel, sokkal jobban megéri, mint bármelyik drogériás krém, és azokért is elkérnek majdnem ennyit. Ebből csak mintám van, mert kombinált és pattanásos a bőröm, és a száraz területekre ebből is kenek (egész arcra a problémás bőrre való krémjüket használom), azért is, hogy az alapozóm szebb legyen, és bejött ez a trükk. Amikor márciusban visszatért a tél, az arcom elviselhetetlenül száraz lett, ez 2 nap alatt rendbe hozta. 10 g-ot vettem ugye, de még több mint fele megvan, nagyon kevés elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

marinababa92

2013. április 8.

télen nappali krémként a legjobb,az illata isteni,finom védőréteget képez,természetes összetevők,véd a hideg széltől,hótól,regenerál...kell ennél több?! ráadásul jóval olcsóbbra jön ki mint pl egy garnier vagy nivea,kevés kell belőle és JOBB!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

agica10

2013. január 9.

nagyon szeretem az éjszakai ránctalanítót és méregtelenítettem a fürdőszobám, így Herbline krémeket rendeltem a Golokától, és nagyon örülük, hogy végre ezt a krémet is kipróbáltam. Erősen vízhiányos a bőröm, de sok erre a bőrtípusra ajánlott krém túl zsíros volt nekem, nem szívódtak be. Ezt a krémet pillanatok alatt beissza a bőröm, amit tökéletesen ápol. Hihetetlen, hogy egyszerű összetevők, csak természetes alapanyagok milyen hatékony kombinációt tudnak alkotni :) Sok fajta krémem volt már, próbáltam nagy márkák drága kencéit, biokozmetikumokat több árkategóriában, de nálam a Herbline nyert. Csak ezt fogom venni ezentúl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel