Hermès

Ár:   20 600 Ft és 23 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2017. október 6.

Ár:   20 600 Ft és 23 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2004

Parfümőrök: Ralf Schwieger és Nathalie Feisthauer

Illatösszetevők: narancs, citrom, kanárifa gyanta, borostyán, rózsabors, ibolya, bors, fenyő, tölgyfazuzmó, cédrus, vetiver

Erika80

2019. november 16.

A nyitánya számomra nagyon erős, alkoholos katyvasznak tűnt. Pár perc után kibontakozik. Na erre valóban nem mondható, hogy szokásos vagy általános, mindenhol érezhető illat.
Érdekesek ezek az összetevők ahogy játszanak a bőrömön. Kicsit ott van benne a meleg nyár, a felhevült, napbarnított, naptej illatú bőr és a fűszeres-fás balzsamosság is. Érzem benne a nyarat, közben simán horhatónak vélem a hűvös őszben is a fűszeres hatása miatt. Azt hiszem remekül dolgozik ebben a parfümben a fenyős-cédrusos vonal. Zamatos, amit szeretek, fűszeres és meleg, megnyugtató illat. Bár a tartóssága ennek sem a legjobb. Rajtam legalábbis közepes. Sajnos.
Csak egy mintám van, de azt hiszem veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Csak egy mintám van, de azt hiszem veszek még belőle.

GHettie

2018. szeptember 9.

Nagyon vártam a vele való találkozást... csalódás lett. Az ízlésemnek sok bors, fűszer, és nagyon igaz hogy uniszex jellegű. Talán hidegben jobban fogom szeretni, kiderül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Tessa

2018. augusztus 18.

Nyári beszerzés az őszre. Alig várom az őszt és, hogy végre használni tudjam, mert nyáron nem az igazi, de ősszel a legvibrálóbb illatok egyike. Hermés illatokban még nem csalódtam. Ezt is főként azért szeretem, mert úgy friss, hogy nem tartalmaz vizes jegyeket. Manapság Dunát lehetne rekeszteni azokkal az illatokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

mariann33

2018. március 6.

Nem férfias illat ez,csak nagyon borsos;jó kis krémes,talán ámbrás leszáradással.
Én kifejezetten szeretem a borsos parfümöket,legyen az rózsabors vagy sima bors.Tény hogy nem cukimuki illat,viszont tipikus Hermés,és borsos kategóriában eddig a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Torpece

2018. február 20.

Ez az illat maga a csoda! A neve is erre utal...hát igen, szerénytelenség nélkül pont eltalálták a Hermes illatház alkotói. Pont annyi fűszeresség, édesség és fásság van benne, hogy egyik irányba sem megy el az illat, hanem egy tökéletes narancsos-fűszeres-fás finomság lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

Encilla

2017. november 18.

Kellemesen édeskés-fűszeres illata van,különösen leszáradás után. Nekem valahogy ósdi,középkorú elegáns, kosztümös hölgyek képe ugrik be róla. Ez persze nem baj,de nekem semmiképp sem fiatalos és hétköznapi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

mona82

2017. október 5.

Csak mintát rendeltem belőle,eddig az összes Hermés illat nagyon bejött,ez sem kivétel!Az elején rajtam picit féfias,inkább uniszex,a vetiver dominál,majd finoman édesedik,de fűszeresen,incselkedően,egy picit füstös,puha illattá válik.Nekem inkább hűvösebb időre való,és valóban ritkán "jön szembe".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Luiselotte

2017. szeptember 23.

Plátói szerelem. A barátnőm illata, megvan neki az összes variáció és ha garázdálkodok a pipere polcán akkor mindig megszagolom.
Ha megölel utána 2 napig érződik a hajamon....
Zseniális .
Rajtam kb. ugyanolyan az elejétől a végéig, narancs-ámbra-vetiver, de valami fantasztikusan eltalálva.
Az külön tetszik, hogy nem jön szembe lépten-nyomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Ha megölel utána 2 napig érződik a hajamon....
Zseniális .
Az külön tetszik, hogy nem jön szembe lépten-nyomon.

Marcsi66

2016. november 29.

Az illatjegyek alapján lehetne unisex,de szerintem ez nem az,,,..mert a TÖRÉKENYSÉG ami nagyon jellemzi.Azoknak lesz nagyon kedves ez a parfüm,akik nem verik nagy dobra a Nőiességuket,,,,és tudják zsigerből mivel tudnak hódítani.Ez esetben egy citromos-borsos illat,finomra fűszerezve,a leszáradásban érezhető h púderesedik,picit megédesül.,,,,egy bújtatott erotika,piszok jól tálalva
nyári-melegben bevethető,közepes tartósság

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

nyári-melegben bevethető,közepes tartósság

keettee

2016. október 17.

Egy kedves krémmániás lánytól vettem egy 7,5 ml-s kiszerelést, az üvege meseszép, ami pedig benne van...egy gyönyörű szerelem illatát érzem benne, mikor Ő annyiszor hozzámbújt, és még másnap is éreztem a bőrömön, a hajamban. Mindig is akartam hordani az Ő illatát, de sose voltam elég bátor hozzá. Ő már nincs velem, s most mégis érzem. Könnybe lábadt szemekkel ülök most, és azt kívánom bárcsak visszamehetnék az időbe hogy még egyszer, csak egyszer megöleljem és elmondjam, hogy mindig szeretni fogom. Ugye lesz még rá alkalom? Ugye lesz egy következő élet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.