Hermès

Ár:   20 600 Ft és 23 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2017. október 6.

Ár:   20 600 Ft és 23 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2004

Parfümőrök: Ralf Schwieger és Nathalie Feisthauer

Illatösszetevők: narancs, citrom, kanárifa gyanta, borostyán, rózsabors, ibolya, bors, fenyő, tölgyfazuzmó, cédrus, vetiver

Hermès Eau Des Merveilles fújós
Ár: 10ml - 2.700Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Frissen átmérve saját parfümömből üveg fújósba., Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., előre utalás után Foxpost, Posta.
Ár: 4.000,-Ft (+küldés díja) , Eladó: Qwerty
Állapot: 7,5 ml (próbált), Helyszín: --, fizetés: fizetés: banki átutalással, küldés: foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Dobostorta73

2021. augusztus 24.

Nekem túl férfias leszáradás után, amúgy tartós, ragaszkodott hozzám. Nagyon ritkán, fújom magamra, néha megkívánom, akkor pár órán keresztül tetszik, majd ismét hátrakerül a polcon...nem lett kedvenc illat sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

stylo

2021. július 11.

Nekem errol mindig az jut eszembe, mikor belepek egy lush szappanboltba. Tisztara az az illat. Nagyon finom, de csak egy mini erejeig hasznalgatom neha neha, mert nem kifejezetten nekem valo. A sorozatbol a csillogo sotetkek sokkal karakteresebb. Bar nagy rajongoja vagyok az Hemesnek, ezt valahogy nem tudom megszeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

floracska6

2021. március 29.

Kezdem ugy erezni, hogy Hermessel nem lehet melleloni, régebben egész egyszerűen elsetaltam az állvány mellett, most viszont ha drogériaban járok mindig kiprobalok valamit tőle, ma ő volt soron.
Kifujaskor a brandy vagy valami drága alkohol jutott rola eszembe, utana szepen jöttek elő a fás jegyek: cedrus (amit nagyon imádok) es a fenyő (amit kevésbé de itt valahogy ez sem zavaró). Viszont nem tudom tudnam e viselni, szerintem picit idősebb korosztalynak valo, van benne valami olyan elegancia amihez en meg ugy érzem nem értem meg.
Ennek ellenére le a kalappal, megint bebizonyosodott, hogy Hermes nem all be a sorba es amihez a nevet adja az egyedi lesz es megoszto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Qwerty

2020. december 11.

Vegyes érzéseim vannak. Egyrészről jó....illetve inkább nem kellemetlen. Mellette szól, hogy nem édes, nem vaníliás, nem pézsmás. Ugyanakkor viszont anakronisztikus, úgy érzem a korai 90-es években lenne a helye. Ez főleg a tölgymohának és a fenyőnek köszönhető, amitől számomra olyan lesz, mint egy hatalmas válltömés. Egyébként meg leginkább csak édeskés narancs. A gyantától és a borostyántól fűszeres, sokáig azt hittem mandarin. Meglepett, mikor megnéztem, hogy ez bizony narancs. Borsot, ibolyát szerencsére nem érzek benne.
Egyszerre érvényesül az édeskés, erős gyümölcs illata a teljesen férfias alapjegyekkel. Én szeretem az uniszex illatokat, de ez az illat nem az. Számomra ez inkább olyan, mint amikor egy filmben férfiak nőnek öltöznek.
Az már látszik, hogy hatalmas kedvenc nem lesz, de egy-egy napon jó választás lehet, mindenképp kíváncsi vagyok, mit tud melegebb időben.
Erősségével, tartósságával nincs probléma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 11.

Erősségével, tartósságával nincs probléma.

henicatt

2020. szeptember 18.

Számomra ennek az illatnak rendkívül hűsítő hatása van. Instant erdő - fenyőerdő.
Márpedig ha relaxálni vagy hűsölni szeretnék, csak felfújom, lehunyom a szemem - és már érzem a lábam alatt a tűlevelek ropogását.
Nyáron használtam párszor - rengeteg bókot kaptam, nőktől és férfiaktól vegyesen.
Nem cukimuki illat. Egyedi és különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Nem cukimuki illat. Egyedi és különleges.

Erika80

2019. november 16.

A nyitánya számomra nagyon erős, alkoholos katyvasznak tűnt. Pár perc után kibontakozik. Na erre valóban nem mondható, hogy szokásos vagy általános, mindenhol érezhető illat.
Érdekesek ezek az összetevők ahogy játszanak a bőrömön. Kicsit ott van benne a meleg nyár, a felhevült, napbarnított, naptej illatú bőr és a fűszeres-fás balzsamosság is. Érzem benne a nyarat, közben simán horhatónak vélem a hűvös őszben is a fűszeres hatása miatt. Azt hiszem remekül dolgozik ebben a parfümben a fenyős-cédrusos vonal. Zamatos, amit szeretek, fűszeres és meleg, megnyugtató illat. Bár a tartóssága ennek sem a legjobb. Rajtam legalábbis közepes. Sajnos.
Csak egy mintám van, de azt hiszem veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Csak egy mintám van, de azt hiszem veszek még belőle.

GHettie

2018. szeptember 9.

Nagyon vártam a vele való találkozást... csalódás lett. Az ízlésemnek sok bors, fűszer, és nagyon igaz hogy uniszex jellegű. Talán hidegben jobban fogom szeretni, kiderül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Tessa

2018. augusztus 18.

Nyári beszerzés az őszre. Alig várom az őszt és, hogy végre használni tudjam, mert nyáron nem az igazi, de ősszel a legvibrálóbb illatok egyike. Hermés illatokban még nem csalódtam. Ezt is főként azért szeretem, mert úgy friss, hogy nem tartalmaz vizes jegyeket. Manapság Dunát lehetne rekeszteni azokkal az illatokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

mariann33

2018. március 6.

Nem férfias illat ez,csak nagyon borsos;jó kis krémes,talán ámbrás leszáradással.
Én kifejezetten szeretem a borsos parfümöket,legyen az rózsabors vagy sima bors.Tény hogy nem cukimuki illat,viszont tipikus Hermés,és borsos kategóriában eddig a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Torpece

2018. február 20.

Ez az illat maga a csoda! A neve is erre utal...hát igen, szerénytelenség nélkül pont eltalálták a Hermes illatház alkotói. Pont annyi fűszeresség, édesség és fásság van benne, hogy egyik irányba sem megy el az illat, hanem egy tökéletes narancsos-fűszeres-fás finomság lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.