Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális- fougere

Illatösszetétel: Bergamott, Aldehidek, Zsálya, Rózsafa, Narancs, Szegfű, Fahéj, Ananász, Gyöngyvirág, Tonkabab, Pacsuli, Vetiver, Szerecsendió, Fenyő, Vanília

Hermès Equipage For Men régebbi kiadás
Ár: 1500 Ft, 2500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

fragmann

Korcsoport: >54
2016. július 19.

Volt egy mintám 25 éve...de nem tudtam vele mit kezdeni...egyszerűen nem tudtam eldönteni, milyen is...ez az Equipage.....még csak férfiasnak sem nagyon éreztem....persze a Kouros mellett nehéz is volt akkoriban valamilyennek meg férfiasnak lenni...e két titulust lefoglalta magának a Nagy Fehér Pisi-Szörny... (és azóta sem enged a közelébe senkit !) ...szóval nemtom... kiváncsi lennék rá mai orrommal, de nyilván már nem gyártják....mer nem olyan, mint a Lömál...meg a Van-miljön...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 19.

molnardokigergely

2015. február 20.

Én nagyon szeretem ezt az illatot! Tényleg! Tradicionális, jól eltalált, szavakkal kifejezhetetlen (pedig csak az "új" verziót ismerem). Sokáig az volt a szórakozásom, hogy akár 10-20 perces kitérőt is tettem, hogy a Westendnél magamra fújjak belőle egy kicsit. Sajnos időközben onnan is eltünt a csodaszer. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy most már csak netes rendeléssel lehet hozzájutni itt Magyarországon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. június 25.

Medora,
kihagytad a legfontosabb alapjegyét, a tölgymohát ( oakmoss) ami miatt a 'fougere' besorolását is kapta az Equipage.
Akinek ma nincs a szekrényében ez az 1970-es ikon, az már aligha fogja tíz év múlva ezt használni, mert pár éve ezt is újraformulálták az IFRA szabályoknak megfelelően. Ez azt jelenti ennél a parfümnél, hogy a tölgymohát és az aldehides jegyeket adó molekulákat csak olyan kis mértékben alkalmazhatják, hogy teljesen kiherélték, a lényegét vesztette el. Hiába nem ismerik el egy új évszámmal, az új egyencsomagolásban már csak halvány árnyéka maradt a Hermes ikonjának, viszont a mai huszonéves férfiak is nyugodtan használhatják, ha le tudnak jönni a 1 Million nevű "szerről", ami meg a jelen ikonja. Sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 25.

Medora,

Laci

2012. június 25.

De rég szagoltam, nekem egy szénás, fűszeres, nagyon karakteres illat maradt meg róla. Fiatalnak érzem magam hozzá, de 50 felett lehet bevállalnám. Mondjuk ez az az illat, ami nem megfelelő öltözékkel párosítva inkább nevetségessé válik, mint karizmatikussá. Vannak illatok, melyekhez bizony fel kell öltözni, ez az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.