Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. július 21.

Kiszerelés:   50 ml és 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Torpece

2018. február 13.

Nagyon virágos illat, nagyon ismerős nekem valahonnan de nem jöttem még rá, mihez hasonlít. Talán kis hasonlósága van a Guerlain Champs Elysée-vel, de ígérem megírom ha rájöttem minek a testvérillata. Komfortos, finom illat csak picit szúrósnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

szeliger

2017. május 13.

Bájos kis fehérvirágos illat, biztonságos, bárhol bevethető, valójában nem tudok belekötni, jó viselni. Ugyanakkor semmi olyan nincs benne, ami emlékezetessé tenné, nem éreztem azt a villámcsapásszerű varázst, ami miatt azonnal be kellene szereznem. Ha választani kell, akkor inkább az eredetit kérem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

HDR

2016. április 21.

Kisse szappanossa szarado viragillat, de nem am az egyszeru fajtabol,hanem olyan "Hermés-esen" megoldva. Megvan benne a szokasos Hermés fanyarsag, ami megadja a fricskat az egesznek,de ebben speciel kicsit zavar.
A gardeniaval es tubarozsaval eddig nem szokszor talalkoztam,igy en aranyaikat nem ismerem fel benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

diesel22

2015. augusztus 23.

Illatjegyei: gardénia, tubarózsa, rózsa, jázmin.

Az eddigi Jour kollekcióból szerintem messze ez a legjobb, nem tolakodó, nem harsány, annak ellenére, hogy gardénia és tubarózsa is van benne. Szerintem őszi-nyári-tavaszi parfüm, télre nem eléggé karakteres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Illatjegyei: gardénia, tubarózsa, rózsa, jázmin.