Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bara89, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád egzotikus-virágos

Összetétel ylang-ylang, rózsa, írisz, virginiai cédrus, vanília, szantálfa, ámbra, fűszeres jegyek

Hermès Rouge EDT és Lancome L'Autre Oud FÚJÓS
Ár: lásd a leírásban , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Myrtle

2017. november 19.

Igazi dívás-dögös, vörös rúzsos illat,maximálisan illik hozzá a neve. :)
Ahogyan előttem már leírták, nagyon old school, akár egy idősödő mozicsillag öltözője, ahol a sminkasztalon heverő piperék és egy pohár sherry illata keveredik porosodó kárpitokéval.
Végtelenül elegáns, de emellett nagyon erős jelenléttel bíró illat, amely biztosan kitűnik a tömegből.
Számomra sajnos olyan, mint kislánynak az anyukája báli cipője, nem nőttem még bele, viszont előszeretettel illatosítom vele a kincses dobozaimat és a gardróbomat, mert csodálatos hangulatot áraszt. Tartóssága kiváló, üvege egyszerűségében is lenyűgöző. Hermés vonalon eddig általában frissebb illatokkal barátkoztam, így a Rouge nagy meglepetés volt.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Igazi dívás-dögös, vörös rúzsos illat,maximálisan illik hozzá a neve. :)

zuzmano

2016. december 21.

Ohohoho! Találtam egy üveget a 93 éves nagynéni szekrényben! Időutazás öveket bekapcsolni! 40 -50 es évek pin up hölgyeinek illata. Magabiztos érzéki túlfűtött illat ami megkivánja hogy viselni tudják. Nénikém biztos imádta nagyon illik hozzá. Csillogott a szeme mikor megmutattam neki mire leltem. Gyorsan le is cserélte a Chanel No 5 ét a polcon erre:) Hát igen élni tudni kell!! Lehet hogy beszerzek egy ilyet. Puderes imádnivaló rózsa szörp kis aldehides lehelettel. Milio puszi Rosemarie néni!

Ohh istenem muszáj volt kikunyerálnom. 5 ml fujósban. Gyűlölöm a fújósokat mert ha kell egy illat az üvege is kell, legyen az bármilyen. Most ebben alszom. Ez a rózsa nekem valami isteni, ahogy megfűszerezték egy álom. Próbáljátok ki. De nem lemosni, legyinteni az elején! Tessék végigvárni!!! Kell nekem egy ilyen vad őrült rózsakertben hempergő szantál dög! Nálam most veri a Chanel noirt pedig eddig ő volt a nagybetűs Nő illatom. Gyorsan tisztázzuk nem hasonlítanak ne keressétek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

csakmoni

Korcsoport: >54
2016. június 18.

Ha sokkal-sokkal magabiztosabb lennék, használnám. Sajnos, nem illik hozzám, de ha lehetne egy ilyen üvegem, akár üresen is......Csodaszép! Mondjuk a Voyage kivételével az összes Hermés üveg gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 18.

bara89

2013. május 9.

A mammut douglas-ban lehet kapni, és jaj de jóóó! :) A barátom az ilyesmi illatokra mondja azt, hogy "old school". :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.