Hetedhét

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timitami, Módosítva: 2017. március 17.

Kategória:   Kézkrémek

Univerzális bőrjavító és antiszeptikus/fertőtlenítő hatású kézkrém. Azoknak ajánlott, akik nem találtak olyan terméket, amelyik a mosogatástól, mindennapi munkától megfáradt és kiszáradt bőrüket megfelelően ápolná.

Olyan antioxidáns hatóanyagokat használtak fel benne, mint a hidegen sajtolt sárgabarackmag olaj, mely hihetetlenül hatásos a vízhiányos, öregedő és érzékeny bőrre. Megnyugtatja a száraz, irritált, ill. gyulladásos bőrt. Emellett szőlőmagolajat is tartalmaz, mely köztudottan bőrfiatalító hatással rendelkezik. Összetevője még a levendula víz is, amelynek számos pozitív hatása ismert és természetes forrása az A-, B-, B3-, C-, D- és E-vitaminoknak. Emellett kecsketejport is tartamaz, mely 30% zsírtartalmú. A kecsketej rendkívül gazdag vitaminokban (A, D, E, K, B1, B2, B5), proteinekben, ásványi anyagokban.

Timitami

2017. március 8.

Csodálatos kézkrém, az illata isteni, intenzíven, de mégis finoman érezni benne a levendulát. Aki szereti a levendula illatát, az szeretni fogja. Fehér, zsíros krém, úgy fél percig dörzsölgetni kell a kézen, addigra szívódik be, és istenien illatozik tőle a kéz. Egész jó a hatásfoka, mi télen ezt használtuk, és rendben volt tőle a kezünk. Elég sokáig kitart, mert kevés kell a kézápoláshoz belőle. Én egy piacon találkoztam vele Tihanyban a nyáron, akkor vettem, aztán találtam rá a neten is. Ha éjszakára ezzel kenem be a kezem, reggelre szép sima lesz a kézfejem. Nem mondom, hogy nincs jobb kézkrém, de ilyen jó, igazán levendula illatú nincs :-) Nálunk abszolút újravevős akkor is, ha nem mondható olcsónak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>