HiClean

Ár:   499 Ft és 699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi, Salus, Asia Center, Office Depot, drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sándor777, Módosítva: 2018. május 16.

Ár:   499 Ft és 699 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Aldi, Salus, Asia Center, Office Depot, drogériák, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Baktérium-, gomba- és vírusölő (baktericid, fungicid, virucid, tuberkulocid).

Biológiailag lebomló termék.

vikimaja

2020. július 15.

Ez a kedvenc kézfertőtlenítőm, mindig van nálam egy belőle. Kellemes illata van (fertőtlenítőhöz képest) és nem szárítja ki a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

jnrita95

2019. november 12.

Eddig ez a kézfertőtlenítő tetszik a legjobban. A Bradolife-fal ellentétben ez nem szárítja ki a kezem (dyshidrosisos a bőröm, mindentől berepedezik kb). Illata is nagyon kellemes, nem az a tömény alkohol szagú mint a társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Gabria

2019. október 31.

Ilyen kézfertőtlenítőt is vettünk már én és a párom, mi mindketten elégedettek voltunk vele, már elhasználtunk 2-3 flakonnal ebből az évek során. Teljesen jó darab, hozza azt, ami elvárható tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Audry1

2019. szeptember 18.

Muszáj volt vennem kézfertőtlenítőt, bármikor jól jöhet és nem szoktam magammal vizet meg szappant cipelni, hogy megmossam a kezem vagy éppen fertőtlenítsek. Valamiért nem érzem azt, hogy igazán tisztítana, de a célomnak megfelel. Addig jó, amíg nem tudok normálisan kezet mosni.
Nekem egész sokáig elég, már régóta egy flakonnal használok. Tetszettek a parfümöt leszámítva az összetevői is, ehhez mérten pedig az ára sem rossz.
Az illata viszont... nekem borzalmas! Olyan, mintha egy üveg vodkával mostam volna meg a kezem addig, amíg el nem párolog ez az "illat".
A használata elején ragad a kezem tőle, utána ahogy szárad úgy mérséklődik ez az érzés is. Majdnem teljesen a végére elmúlik a ragacsos érzésem.
A márkával nincs bajom, de legközelebb más illatával próbálkozom.
Ami még nem annyira tetszik, hogyha nem állítva volt a flakon, nagyon meg tud szaladni öntésnél a gél. Kevés kell belőle, elég folyós is az állaga, ehhez hozzá lehet szokni, csak vigyázni kell a mennyiséggel. Ha megszalad az sem nagy gond, hamar beszívódik.
A negatív tulajdonságai miatt vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

A márkával nincs bajom, de legközelebb más illatával próbálkozom.
A negatív tulajdonságai miatt vonok le 1 csillagot.

Jucuus

2018. november 27.

Ugyan úgy tetszik, mint a gyümölcsös változat, bàr ez talán picit szàritja a kezem, de attól még 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Kroland

2018. november 27.

Citromos illatban sikerült hozzájutnom a drogériában ezért meg sem szagoltam, utólag már bánom. Gagyi WC illatosítóhoz tudom hasonlítani, iszonyat büdös. Konkrétan kikellet szellőztetni a helyiséget annyira erős illata van, miután bekentem vele a kezem. Mint kézfertőtlenítő biztos betölti a funkcióját ezt a részét nem is vitatom, nem ragad, gyorsan beszívódik, de nem értem mért kell agyon illatosítani. Ez a legrosszabb amit eddig próbáltam. Az illata miatt 1 csillag, soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

petra095

2018. október 4.

Must have kézfertőtlenítő a piacon, nagyon basic de pont ezért imádom. Az illata miatt is kellemes a használata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Ennie86

2018. szeptember 20.

Szeretem a kézfertőtlenítőket (is) tesztelni. Szerintem ez a cucc nagyon is kiérdemli az 5 csillagot. :) Nem ragad, kellemes az illata, és tényleg tiszta érzetet biztosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

bettina28

2018. szeptember 19.

Nagyon szeretem a kézfertőtlenítő dolgokat, jó párat ki is próbáltam már. Ennek a márkának egész jó termékei vannak, legelőször ez a citromos változat került hozzám. Az illata wc illatosítóhoz hasonlít, annyira az nem jött be. A kék kis golyócskák szerintem összeszedik a koszt, vagy nem tudom hogy mit csinálnak de szerintem szerepük van abban, hogy használatkor kis "kosz cafatok" keletkeznek a kézen amit le lehet söpörni róla. Ezt semmilyen más kézfertőtlenítőnél nem tapasztaltam, úgyhogy azért tippelek a kék golyócskákra. Egyébként nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

apetra

2018. május 2.

Nagyon szeretem, hogy a legkisebb partytáskában is magammal vihetem!
Nagyon praktikus! Egyáltalán nem ragad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

Nagyon szeretem, hogy a legkisebb partytáskában is magammal vihetem!
Nagyon praktikus! Egyáltalán nem ragad.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Retinol a I v