HiClean

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Aldi, Salus, Asia Center, Office Depot, drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sándor777, Módosítva: 2018. április 23.

Lelőhely:   Aldi, Salus, Asia Center, Office Depot, drogériák, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Baktérium-, gomba- és vírusölő (baktericid, fungicid, virucid, tuberkulocid).

Biológiailag lebomló termék.

laczayzita

2019. május 23.

Az illatát annyira nem szeretem, de a hatása nagyon kellemes és a kis golyók miatt igazán tisztává válik a kezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Mati

2019. február 18.

Rettenetes ragaszkodó szintetikus illata van, a fejem is megfájdul tőle... Még órák múlva és több kézmosás után is éreztem az émelyítő szagát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

KuliKali

2019. január 18.

Utazáskor kaptam egy barátomtól,mivel elfelejtettem fertit vinni. Elhasználtam de nem lett kedvenc. Furák ezek a gyöngyök,meg a kék szín is. Leginkább viszont az nem tetszik benne,hogy a végén nem lehetett már kinyomni a palackból,igy sok pocsékba ment. A matrica lejött róla és minden kosz beleragadt a ragacsba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

bettina28

2018. szeptember 19.

Az illata kicsit pasis volt, de nem volt gond vele. Szeretem ezeket a kézfertőtlenítőket, csak az illatokat szoktam váltogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

apetra

2018. május 2.

100 ml-es, így a repülőre is magammal vihetem! Nagyon szuper, biztonságot ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

100 ml-es, így a repülőre is magammal vihetem! Nagyon szuper, biztonságot ad.

Antioxidánsok: Retinol
Vitaminok: Retinol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Retinol a I v