HiClean

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Aldi, Salus, Asia Center, Office Depot, drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sándor777, Módosítva: 2018. április 23.

Lelőhely:   Aldi, Salus, Asia Center, Office Depot, drogériák, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Baktérium-, gomba- és vírusölő (baktericid, fungicid, virucid, tuberkulocid).

Biológiailag lebomló termék.

Serpentina

2020. február 23.

Egyszerű de nagyszerű, - az illata pedig lenyűgöző, ez a kedvencem az összes közül.
Közepes méretű táskában is simán elfér, ugyanakkor nagyon sokáig elég.
Rendkívül praktikus, és minden helyzetben jól jön, ha nincs kéznél csap, szappan utazás közben, vagy étkezés előtt.
Nem hagy ragacsos érzetet, nagyon gyorsan megszárad, és tiszta kezeket eredményez.
Eleinte géles, áttetsző, - majd a bőrrel érintkezve folyékonnyá válik.
Elég erős illata van kezdetben, - alkoholos, pálinkára hajazó, - de nem marad így sokáig, később letisztul és kellemesen gyümölcsös lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

Közepes méretű táskában is simán elfér, ugyanakkor nagyon sokáig elég.
Eleinte géles, áttetsző, - majd a bőrrel érintkezve folyékonnyá válik.

Audry1

2019. szeptember 18.

Egy kedvencet mutatnék be! Ettől a márkától nekem a citromos változat van meg, egyik alkalommal viszont elfelejtettem magammal vinni szegényt, így ismerősömtől ilyet kaptam. Nos, az illata valami mennyei!
Hatását tekintve, ahogy a citromos társánál is írtam, nem érzem azt, hogy jelentősebben tisztítana, de tényleg nekem vészhelyzetekben van rá szükségem (belenyúlok valamibe, le akarok valamit szedni a kezemről, tömegközlekedés után, állatok simogatása után), amíg el nem jutok egy víz+szappan lehetőségig.
Az elején nekem ragacsos érzetű lesz a kezem, utána viszont ahogy szárad a gél, szinte teljesen el is múlik ez az érzetem. Kevés is elég belőle, így sokáig kitart (nekem legalább is). Kissé folyós az állaga, így valamikor picit meg tud szaladni a gél főleg, ha a táskámban volt már mindenféle pozitúrában, főleg fejjel lefelé (női táskában sosincs minden úgy és ott, ahol hagyja az ember).
Összesítve nekem ettől a márkától bejöttek annyira a kézfertőtlenítők, hogy ne nagyon próbálgassak mást, maximum árilag lehetne elcsábítani. Azt bánom, hogy az összetevőiben ott virít a parfüm, de szinte minden termékben van valami (főleg ez), úgyhogy ezért nem fogom lepontozni.
Nálam újravevős abszolút, 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Nálam újravevős abszolút, 5 csillag! :)

laczayzita

2019. május 23.

A terngeri illatosnál finomabb az illata, amit így igazán kedvelek! A kis golyók tényleg tisztává teszik kezem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

FeNi

2019. január 30.

Nagy kedvencem mindig a táskámban van nemhagy ragacsos érzetet és mindig jól jön.Az illata elég erőteljes de én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

KozmaNikolett2001

2019. január 10.

Nagyon szeretem:) ez a legjobb kezfertotlenito marka es még a baleas tokba is bele lehet preselni ha nagyon akarjuk😁nekem 5csillagot er

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Jucuus

2018. november 27.

Nem hagy ragacsos érzetet a kezemen, és kellemes illata van, az ára sem borsos. :) plusz pont, hogy nagyobb méretű, így tovább elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

bettina28

2018. szeptember 19.

Eddig ez volt a legjobb illatú kézfertőtlenítő gél a márkától amit próbáltam. A citromos és a tengeri illaton vagyok túl, és beszereztem már még 5-6-ot. :D Ennek kellemes gyümölcsös illata volt, persze valamilyen szinten érződik az alkohol minden illaton, de nekem eddig ez tetszett a legjobban. Hamar megszárad egyébként, és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Normankaa

2018. augusztus 30.

Nagyon szeretem, mindig van nálam! Használat után nincs ragacsos érzés, sem alkohol szag! Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

apetra

2018. május 2.

Nagyon szeretem ezt az illatot! Egyszerre friss és parfümös :)
Egyáltalán nem ragad!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

Nagyon szeretem ezt az illatot! Egyszerre friss és parfümös :)
Egyáltalán nem ragad!

csemezb

2018. április 26.

Akciósan vettem a Pennyben, így szerintem tök megérte. Elég nagy kiszerelés, még pont az a méret, ami elfér a táskámban. Az illata nekem tetszik, megtisztítja a kezem, ami utána nem ragad. Szerintem ennél több nem is kell. Tőlem így elsőként megkapja az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Retinol a I v