HiGeen Antiseptic Citrus Fresh Antibakteriális Hatású Folyékony Szappan és Tusfürdő

HiGeen

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 500 ml

bettina28

2018. szeptember 19.

Kellemes gyümölcsös az illata,de szerintem talán túlzás egy antibakteriális szappant használni a mindennapokra. Görögországi nyaralásra vettem, ugye az ottani víz, más bacillusok, stb. miatt, aztán ott rájöttem hogy ha a szappant lemosom az ottani bacis vízzel, akkor semmit nem ér az antibakteriális hatása :D Ha már megvan, a maradékot elhasználjuk itthon is de nem venném újra csak azért hogy legyen a fürdőnkben egy kifejezetten antibacis szappan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

sztinke

2018. szeptember 3.

Teljesen korrekt kézmosó. Alaposan tisztít, gazdaságos, jó az illata és remélhetőleg tényleg van antibakteriális hatása is. Ennél többet nem várok el tőle. Testre nem használom, de a kezem nem szárítja túl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Sándor777

2014. március 21.

Nagyon szeretem a terméket, nekem ez a kedvenc illatom, de emellett még 7 különböző illatban is megtalálható. Folyékony szappan és tusfürdő is egyben, nagyon gazdaságos 500 ml es a kiszerelése és árban is nagyon kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 21.