HiGeen

Ár:   650 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DDA   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kova, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   DDA
Kategória:   Dezodorok

Golyós dezodor 24 órás hatásfokkal a kézfertőtlenítő HiGeen termékek gyártójától.

kova

2017. július 24.

Nemrég vettem egy DDA-ban. Gondoltam, ha olyan jók a kézfertőtlenítők terén, biztos dezodorként is beválik. Több illatban elérhető, én ezt választottam, mert akkor ez tetszett a legjobban. Most használat közben nekem Escada nyári parfümökre emlékeztető illata van, kellemes és tartós. A hatása tökéletes, még párás meleg időben is. Külön tetszik, hogy a golyó nem olyan nagy benne, és nem folyik ki a dezodor mértéktelenül mellette. A kiszerelése szintén nagyon gazdaságos, hiszen 75 ml-es. Nekem nagyon bevált:) Azt sajnálom, hogy máshol még nem láttam, így nem biztos, hogy mindig el fogok menni abba a boltba csak ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.