High Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. október 26.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A nanotechnológiával készült mikroszálas tisztító korongot gyors és egyszerű tisztításhoz fejlesztették ki. A mikroszálaknak köszönhetően a bőrbe mélyen beleágyazódott szennyeződéseket is könnyedén eltávolítja. PH-semleges és alkoholmentes emulzióval átitatott korong, nincs káros hatással a bőr védelmi rendszerére, így nem szárít, és a benne lévő  olyan aktív összetevők mint pl. az Aloe Vera táplálják a bőrt és nyugtatólag hatnak. Különlegessége az aktív óceáni ásvány tartalma, mely frissességet biztosít a használat során. A termék minden bőrtípusra alkalmazható. Különösen ajánljuk a make-up maradványainak gyors eltávolítására, utazáshoz. Intenzív tisztító hatásának köszönhetően  a vízálló szemfestéket is mardéktalanul eltávolítja.

Klinikailag tesztelt, a szemészek ajánlásával.