High Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. október 26.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Magas minőségű tápláló szemránckrém

Különleges tulajdonsága, hogy a szem körüli érzékeny bőrt védi és ápolja, és a ráncok pár héten belül kisimulnak. A szemápolót csak ezen a felületen lehet használni; A krém bázisának és a benne található Xanthans – nak köszönhetően a termék nem csúszós. Az ápoló a szemnyugtatók ( Euphrasia officinalis ) mellett még tartalmaz olyan anyagokat, amit a Homeopátiában is csillapítószerként használnak fel, ha a szem ingerelt, ha a szemhéjak duzzadtak és ha a könny csíp. További növényi kivonatok, mint az Iris Florentin az Ájurvédikus orvosságnál is fontos összetevő. A ricinus segíti a különösen érzékeny bőr ápolását, ez érvényes a Hyaluronra is, mely a ráncokat kisimítja. Ezt a ráncfeltöltésnél is bizonyították. Az értékes fagyöngy kivonat (viscum album) által a bőr sajátos immunrendszere erősödik.

szoszika1125

2016. november 23.

Sajnos olyan szintű allergiát váltott ki, hogy 2 hétig nem jött rendbe a bőröm, mindezt másnap, mikor használni kezdtem. Nekem sajnos pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 23.